AK Gençliğin Buluşma Noktası
AK Parti Forum Hakkında AK Parti Forum Hakkında önemli bilgiler.

Stil
Seçenekler

Alt 05-05-2009, 22:46   #1
Kullanıcı Adı
mehmetal
Standart 8. Geleneksel Gençlik Festivali
Herkese Merhabalar.

Forumumuz uzun bir süredir aktif bir şekilde ilerliyor ve günden güne yeni üyelerimizle güçleniyor. Fazla vakit bulamasamda forumu takip edemesemde arada girip takip etmeye çalışıyorum. Aldığım habere göre 8. Geleneksel gençlik festivali bu yıl 17 mayısta İnönü Stadyumunda yapılacakmış. Yurdumuzun her yerinden gençlerimiz bu festivale geliyor. Forum olarak bu festivalde reklam yapılması ve gençleri davet etme konusunda bazı organizasyonların yapılmasının tam sırası olduğunu düşünmekteyim. Forum yöneticilerimiz bir stant açabilir yada bir broşür şeklinde forumdan haberdar olmayan insanları davet etmiş hemde forumumuzu tanıtmış olurlar. Geçen yıl ankarada gerçekleştirilen Genel merkez gençlik kolları kongresinde ben bir benzer bir reklam yapmıştım bazı tanımadığım arkadaşlar bunun farkına varmışlardı. bu yıl daha geniş kapsamlı bir tanıtım hazırlanabilir diye düşünüyorum. Karar yöneticilerimizindir.

mehmetal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 05-06-2009, 09:31   #2
Kullanıcı Adı
ataraif
ÇALIŞINCA OLUYORU GÖRÜNCE BU YIL ŞÖLEN KOCAELİNDE DEDİM AMA SORUN YOK HERYER KOCAELİ
ataraif isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-06-2009, 22:40   #3
Kullanıcı Adı
mehmetal
Geçen yıl Eskişehirdeydi. Bu yıl İstanbul seneye artık Kocaeliye verirlermi bilmem
Ancak Konu aslında bu değil. Konuyu dün açmama rağmen kimse görüş bildirmemiş demekki dikkat çekemedik
mehmetal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-07-2009, 23:28   #4
Kullanıcı Adı
warhead
hocam aslında önemli bir konu.dikkat cekmesi lazımdı ama neyse.inşallah 17 sinde inönünde olacağız .kütahya gençlik kolları
warhead isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)