AK Gençliğin Buluşma Noktası
Basketbol Ak Parti Forum, Ak Genç Basketbol.

Stil
Seçenekler

Alt 04-23-2009, 17:28   #1
Kullanıcı Adı
Necip Fazıl
Standart F.Bahçe'yi her zaman yenebiliriz
Galatasaray Cafe Crown oyuncusu Antonio Graves, derbi öncesi Fenerbahçe'ye gözdağı verdi.

Galatasaray Cafe Crown Basketbol Takımı oyuncusu Antonio Graves, Beko Basketbol Ligi'nde yarın Fenerbahçe Ülker ile yapacakları derbi maçı kazanacaklarına inandığını söyledi.
Graves, Galatasaray Kulübü'nün resmi internet sitesine yaptığı açıklamada, iki takım arasında ligin ilk yarısında yapılan karşılaşmayı kendilerinin kazandığını hatırlatarak, "O maçta da gösterdik ki Fenerbahçe Ülker'i her zaman yenebiliriz" dedi.

Fenerbahçe Ülker'e dönen Willie Solomon'un ünlü bir oyuncu olduğunu ifade eden Graves, yarın oyun kurucu olması halinde Solomon'u kendisinin tutacağını belirterek, "Kendisini birkaç kez NBA'de izledim ama hakkında fazla bir şey bilmiyorum. Avrupa kariyeri çok iyi. Büyük bir oyuncu. Ama ben de büyük bir oyuncuyum ve benim takımım daha iyi. Oyuncularımızın kalitesi daha yüksek. Bu derbiyi kazanacağımıza inanıyorum. Ligin en zevkli maçı olacak. Hepimiz bu maç için hazır ve heyecanlıyız" diye konuştu.

Haberciniz

Necip Fazıl isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 04-23-2009, 21:24   #2
Kullanıcı Adı
LeyaL
E Türkiye'nin 2 büyük kulübü bundan doğal ne var ki..
Yenerler yenilirler..
Ama yarın Fener kazanacak inşallah
Solomon bu tür maçlarda çok etkili korksun bence
LeyaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-23-2009, 21:27   #3
Kullanıcı Adı
qRaFik*eR
hayal ürünü maç bizimdir .!
qRaFik*eR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)