AK Gençliğin Buluşma Noktası
Vatan Vatanımız ile ilgili bütün konuları burada paylaşıyoruz.

Stil
Seçenekler

Alt 08-03-2016, 17:00   #1
Kullanıcı Adı
Cihannur
Standart 7 Ağustos 2016 Demokrasi ve Şehitler Mitingimize Çağrı... Hedef 5.000.000'luk Katılım
Cumhurbaşkanımız ve Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde 7 Ağustos 2016 Pazar günü İstanbul'da Yenikapı Meydanı'nda saat: 17'de Demokrasi ve Şehitler Mitingi düzenlenecek. Bu mitingimizde hedef 5 milyon (5.000.000) civarında katılımcı sayısına ulaşmak. Türkiye'nin her tarafından tüm vatandaşlarımızı vatanımıza, milletimize, demokrasimize ve şehidlerimize bir kez daha sahip çıkmaları için 7 Ağustos 2016 günü İstanbul'a Yenikapı Meydanı'na bekliyoruz.

Konu Cihannur tarafından (08-03-2016 Saat 18:01 ) değiştirilmiştir..
Cihannur isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 08-05-2016, 09:55   #2
Kullanıcı Adı
Cihannur
Milyonlarca vatansever olarak İstanbul'da Yenikapı Meydanı'nda buluşarak Türk Tarihi'nin ve Dünya Tarihi'nin miting rekorlarını kıralım inşaallah.

Alt 08-05-2016, 15:06   #3
Kullanıcı Adı
mehmet3564
izmirden ben mitinge nasıl gidecegim akparti arac kaldıracak mı
mehmet3564 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-05-2016, 15:24   #4
Kullanıcı Adı
Cihannur
Alıntı:
mehmet3564 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
izmirden ben mitinge nasıl gidecegim akparti arac kaldıracak mı

Bilmiyorum. AK Parti İzmir İl Başkanlığını ararsanız araç kaldırıp kaldırmayacakları konusunda sizi bilgilendirirler.
Alt 08-06-2016, 17:55   #5
Kullanıcı Adı
Cihannur
Yarın İstanbul'da Yenikapı Meydanı'nda düzenlenecek olan 7 Ağustos 2016 Demokrasi ve Şehitler Mitingimizin Türk Tarihi'nin gelmiş geçmiş en büyük ve en kalabalık mitingi olacağı hususunda hiçbir şüphe duymuyorum. Fakat gönlümden geçen şey 7 Ağustos 2016 Demokrasi ve Şehitler Mitingimizin Türk Tarihi'nin gelmiş geçmiş en büyük, en kalabalık ve en muhteşem mitingi olmasının yanı sıra Dünya Tarihi'nin de gelmiş geçmiş en büyük, en kalabalık ve en muhteşem mitingi olmasıdır.

Müslüman Türk Milleti olarak 15 Temmuz 2016 demokrasi direnişimizle büyük bir Demokrasi Destanı yazdığımız gibi yarın 7 Ağustos 2016 tarihinde İstanbul'da Yenikapı Meydanı'nda yapılacak Demokrasi ve Şehitler Mitingimiz'le de büyük bir Demokrasi Destanı daha yazacağız inşaallah.

Türkiy
e'nin ve dünyanın her tarafından tüm vatansever vatandaşlarımızı; vatanımıza, milletimize, şehidlerimize, demokrasimize ve özgürlüklerimize bir kez daha sahip çıkmaya 7 Ağustos 2016 Demokrasi ve Şehitler Mitingimize bekliyoruz.

Konu Cihannur tarafından (08-06-2016 Saat 18:00 ) değiştirilmiştir..
Alt 08-10-2016, 23:05   #6
Kullanıcı Adı
Cihannur
İstanbul Emniyeti'nin açıkladığı rakama göre 7 Ağustos 2016 Demokrasi ve Şehitler Mitingimize 5.000.000 civarında vatandaşımız katılmış. Ben de oradaydım. Hedef 5.000.000 civarında katılımcı sayısına ulaşmaktı, sonuçta 5.000.000 civarında katılımcı sayısına ulaştık Allah'a şükürler olsun.
Alt 08-11-2016, 11:38   #7
Kullanıcı Adı
egeerg
<3 Vatan <3
egeerg isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler... Lütfen konu içeriği ile ilgili kelimeler ekliyelim
5 milyon katılımcı, 5.000.000 katılımcı, 5.000.000'luk katılım, 7 ağustos 2016, başkomutan erdoğan, cumhurbaşkanı erdoğan, demokrasi ve şehitler, istanbul, miting, recep tayyip erdoğan, yenikapı, yenikapı meydanı

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)