AK Gençliğin Buluşma Noktası
AK Parti'nin Kurucu Genel Başkanı ve T.C. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan T.C. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bölümü,resimler bilgiler ve paylaşımlar.

Stil
Seçenekler

Alt 06-13-2015, 03:58   #1
Kullanıcı Adı
GRKM61
Standart İstiklal Marşı (2015) Yeni
YouTube Video
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

Konu Cihannur tarafından (09-28-2016 Saat 06:56 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Konu başlığının düzeltilmesi.
GRKM61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 06-15-2015, 16:38   #2
Kullanıcı Adı
ak61
Böyle saçma bir video görmedim, bu ülkede vatansever birtek Ak Parti'liler değil. İstiklal Marşı Ak Parti'nin değil. Bütün Milletindir. Ak Parti ile çelişen eleştiren karşı olanların, vatan haini yada millet düşmanı ilan edilmesi gaflettir. Böyle bir şey olamaz, Siyasi görüşler farklı olabilir ama bu tür yaklaşımlar milleti böler. Yahu hala akıllanamadık, şu Kürtleri görün de örnek alın, dinsizi de var, dincisi de, milliyetçiside, Türkiye'ye bağlısı da ama gün gelip birlik olmada hepsi birlik olup örgütleniyor. Siz de böyle saçma sapan videolarla milleti bölüyorsunuz. Deli oluyorum. İnsanı zorla Ak Parti'den soğutur bu düşünceler.
ak61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-15-2015, 19:40   #3
Kullanıcı Adı
GRKM61
Alıntı:
ak61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Böyle saçma bir video görmedim, bu ülkede vatansever birtek Ak Parti'liler değil. İstiklal Marşı Ak Parti'nin değil. Bütün Milletindir. Ak Parti ile çelişen eleştiren karşı olanların, vatan haini yada millet düşmanı ilan edilmesi gaflettir. Böyle bir şey olamaz, Siyasi görüşler farklı olabilir ama bu tür yaklaşımlar milleti böler. Yahu hala akıllanamadık, şu Kürtleri görün de örnek alın, dinsizi de var, dincisi de, milliyetçiside, Türkiye'ye bağlısı da ama gün gelip birlik olmada hepsi birlik olup örgütleniyor. Siz de böyle saçma sapan videolarla milleti bölüyorsunuz. Deli oluyorum. İnsanı zorla Ak Parti'den soğutur bu düşünceler.
bende bu kadar saçma yorum görmedim..video da sadece vatan severler ak partilidir diye mesaj yok..İstiklal marşı ak partinindir de söylemiyor...istiklal marşı ak partinin diye de video ya konulmadı..İstiklal marşı bütün milletindir..Ve bu video da güzel olacağı için konulmuştur..nasıl osmanlı marşları ile video yapıldığı gibi..neyse senin niye sinirlediğinini biliyorum.. ona gelelim..gezi olaylarına gönderme olduğu için sinirleniyorsan..videoyu yapan kişi demek ki gezi olaylarındakileri yanlış yaptığını düşündüğü için böyle bir içerik yaptı..

Sen bu video dan rahatsız oluyorsan..zaten ak partili değilsindir..ak partiler bu video dan rahatsız olmaz..ama geziye gönderme olduğu için rahatsız olduğundan adım gibi eminim..
Alt 06-15-2015, 21:45   #4
Kullanıcı Adı
ak61
Alıntı:
GRKM61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bende bu kadar saçma yorum görmedim..video da sadece vatan severler ak partilidir diye mesaj yok..İstiklal marşı ak partinindir de söylemiyor...istiklal marşı ak partinin diye de video ya konulmadı..İstiklal marşı bütün milletindir..Ve bu video da güzel olacağı için konulmuştur..nasıl osmanlı marşları ile video yapıldığı gibi..neyse senin niye sinirlediğinini biliyorum.. ona gelelim..gezi olaylarına gönderme olduğu için sinirleniyorsan..videoyu yapan kişi demek ki gezi olaylarındakileri yanlış yaptığını düşündüğü için böyle bir içerik yaptı..

Sen bu video dan rahatsız oluyorsan..zaten ak partili değilsindir..ak partiler bu video dan rahatsız olmaz..ama geziye gönderme olduğu için rahatsız olduğundan adım gibi eminim..
Arkadaşım İstiklal Marşı Milletin Marşıdır, Gezi yada başka birşey katılanlar hepsi bu ülkenin vatandaşı. Kalkıp bu insanları İstiklal Marşı olan bir video'ya koymanın manası ne? Bu insanlar vatan haini mi. Gezi olaylarına taraf veya karşı değilim, abartıldığı gibi bir darbe felan olduğunu da sanmıyorum. Olayların başlangıç aşamasında cemaatin polisler üzerinden provakasyon yaptığını düşünüyorum, ayrıca 100 binler sokağa dökülmüşken devlet halkına kulak tıkayamaz. Demokrasi diyorsak, işimize geldiği gibi demokrasi diyemezsin. Ak Parti'ye oy verdim,
İstiklal Marşı ile toplumun bir kesimi ötekileştirilemez. İstiklal Marşı böyle bir araç olamaz.
Gezi olaylarındakiler yanlış yapsada İstiklal Marşı ile vurgulanamazlar. Adam solcu diye vatan haini olmaz. Böyle bir mantık yok. Bülent Arınç'ı biraz takip et.

Sen daha dün gelmiş üye olmuşsun foruma, benim Ak Partililiğimi sorguluyorsun. Hadi ordan.
Alt 06-15-2015, 22:48   #5
Kullanıcı Adı
GRKM61
Alıntı:
ak61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşım İstiklal Marşı Milletin Marşıdır, Gezi yada başka birşey katılanlar hepsi bu ülkenin vatandaşı. Kalkıp bu insanları İstiklal Marşı olan bir video'ya koymanın manası ne? Bu insanlar vatan haini mi. Gezi olaylarına taraf veya karşı değilim, abartıldığı gibi bir darbe felan olduğunu da sanmıyorum. Olayların başlangıç aşamasında cemaatin polisler üzerinden provakasyon yaptığını düşünüyorum, ayrıca 100 binler sokağa dökülmüşken devlet halkına kulak tıkayamaz. Demokrasi diyorsak, işimize geldiği gibi demokrasi diyemezsin. Ak Parti'ye oy verdim,
İstiklal Marşı ile toplumun bir kesimi ötekileştirilemez. İstiklal Marşı böyle bir araç olamaz.
Gezi olaylarındakiler yanlış yapsada İstiklal Marşı ile vurgulanamazlar. Adam solcu diye vatan haini olmaz. Böyle bir mantık yok. Bülent Arınç'ı biraz takip et.

Sen daha dün gelmiş üye olmuşsun foruma, benim Ak Partililiğimi sorguluyorsun. Hadi ordan.
o zaman herhangi bir marşı vs vs kullanmayalım..hatta video da yapmayalım..Milletin Marşı İse Bu Bizde Milletin Seçtiği Adamının Klibine Koyduk..Rusya Başkanının Videosuna Koymadık...Ne bu şiddet, bu celal?

Bana Göre Vatan Haini..

YouTube Video
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

Videoyu iyi izle..özellikle 7:00 - 10:00 arası..

Bülent Arınç'ı Sen Çok Takip Ediyorsun Herhalde..o da Böyle İnişli Çıkışlı..dediği birbirini tutmayan en sevimsiz kişidir kendisi..bir anket yapılsa ..ak partide sevilmeyen kişi olarak..bence 1. sırada yer alır..

dün gelip gelmemem önemli değil..zaten pek aktif değil forum..bu konuşmalar ancak yandaş kişilerde var..

Konu GRKM61 tarafından (06-15-2015 Saat 23:00 ) değiştirilmiştir..
Alt 06-16-2015, 01:57   #6
Kullanıcı Adı
ak61
Dostum bu Recep Tayyip Erdoğan ile kombine bir video olması sorun değil. O videoda diğer şahısların arada bir gösterilmesi yakışıksız.
Türk milleti ve Türkiye Cumhuriyeti, ülkesi ve milleti ile bölünmez bir bütündür. Eğer 10 yıl daha Milli Değerlerimizi unutursak, Kürtçülük alıp başını gidecek. Ötekileştirme bölme değil, farklı görüşleri dinleyerek ortak paydada buluşarak sorun yaratan değil çözen bir Ak Parti bu ülkenin en çok ihtiyacı olan şey.
Alt 06-16-2015, 02:33   #7
Kullanıcı Adı
ak61
https://www.youtube.com/watch?v=p1BNHMl3FAw

Hatırlamamız gereken dönmemiz gereken Ak Parti (Özellikle son 30 saniyesi)
Alt 09-09-2016, 12:56   #8
Kullanıcı Adı
Vostro
EN SEVDİĞİM KÜKREMİŞ SEL GİBİYİM

BENDİMİ ÇİĞNER AŞARIM
Vostro isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-01-2017, 18:11   #9
Kullanıcı Adı
Yenal
TEŞEKKÜRLER.
Yenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler... Lütfen konu içeriği ile ilgili kelimeler ekliyelim
istiklal marşı, recep tayyib erdoğan, yeni

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)