AK Gençliğin Buluşma Noktası
AK Parti Tanıtım-Destek-Facebook AK Parti Forum Reklamı ile ilgili tüm detaylar bu bölümde.

Stil
Seçenekler

Alt 06-28-2010, 15:06   #1
Kullanıcı Adı
EZEL
Standart Ak Parti Forumunun değerli üyeleri bir bakarmısınız
Dün Murat Bardakcının programına biri fax/mail göndermiş Kemal Kılıçdaroğlunun facebookdaki hayran sayfasının Beş yüz bini aştığını filan söyledi gerçi Murat Bardakçı bu işler klavye başında tuşlara tıklamakla belli olmuyor sandıkta belli oluyor diye cevap verdi haklıda biz bırakın 500 binlik hayran sayfalarını 2.5 milyonluk !!! Cumhuriyet meydanı mitinglerinide gördük Lakin yinede başbakanımızın hayran sayfasını layık olduğu yere getirmek için çabalamalıyız .

Buyrun Başbakanımızın hayran sayfası : http://www.facebook.com/recep.tayyip.erdogan.fanpage

Lütfen arkadaş Grubunuzuda davet ediniz . Arkadaş grubunuza kısayoldan toplu davet göndermek içi bu kodu kopyalayıp :
Alıntı:
javascript:fs.select_all();
Sayfanın sol üst köşesindeki resmin hemen altına bulunan arkadaşlarına öner butonuna tıklıyoruz daha sonra yine sayfanın URL adresini (linkini) silip kodu yapıştırıp entere basıyoruz davetimizi gönderiyoruz şimdiden teşekkürler .

Diğer Ak Parti guruplarınıda davet etmeliyiz

EZEL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 06-28-2010, 15:16   #2
Kullanıcı Adı
Enfal
Bardakçı doğru söylemiş. Bu işler masa başında tıklamalarla olmuyor. Yine de paylaşım için teşekkürler. Facebookun aktif kullanıcılarının dikkatini çekecektir.
Enfal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-28-2010, 15:16   #3
Kullanıcı Adı
Secret man
ben uyeyım zaten cokda davetım oldu gercı onlarınki face :D
Alt 06-28-2010, 15:18   #4
Kullanıcı Adı
Ak_Kelebek
Hemen bakıyorum sedat teşekkürler
Ak_Kelebek isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-28-2010, 15:23   #5
Kullanıcı Adı
Ak_Kelebek
Ben de üyeymişim sayfaya arkadaş listemde davetli
Ak_Kelebek isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-28-2010, 15:26   #6
Kullanıcı Adı
EZEL
Bu sayfanın paylaşımlarını link olarak kalabalık gruplarda paylaşmak gerek .
EZEL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-28-2010, 15:34   #7
Kullanıcı Adı
FarukARSLAN.
O sayfa çakma..
500 bin meselesi hikaye, kokusu tez çıktı onun. Naylon üye hepsi, sayfadan dakikada 15 20 kişi azalıyor sürekli..

Facebookta bununla ilgili gruplar da açılmıştı; ilk çakma sayfa bu yüzden kaptılmıştı yine açtılar yine yaptılar aynısını..

Millet de yiyecek bunları emi?
Masabaşı anketler gibi masabaşı üyelerle hava atın siz..
FarukARSLAN. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-28-2010, 15:38   #8
Kullanıcı Adı
Seyyah
Genç Sol sanal ortamda bayağı fazla, etkinlikleri, saldırıları cok oluyor.
Ama gel gör ki Akpartinin oy kitlesi tamam sanal ortamdada var lakin asıl oy kitlesi konuşmayan, çığırtkan olmayan insanlardan oluşuyor. Böyle şeyler güzel ama facebook'da ki hayran kitlesi sadece teneke sesi.
Kemal kılıçtaroğlunun facebookdaki hayran kitlesi kadar, Recep Tayyip Erdoğan'ın sadece Malatya'da hayranı / oyu var
Seyyah isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-28-2010, 15:51   #9
Kullanıcı Adı
Secret man
Alıntı:
Ak_Kelebek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben de üyeymişim sayfaya arkadaş listemde davetli

(: ODA GÜZEL
Alt 06-28-2010, 17:48   #10
Kullanıcı Adı
unnamed
Alıntı:
Seyyah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Genç Sol sanal ortamda bayağı fazla, etkinlikleri, saldırıları cok oluyor.
Ama gel gör ki Akpartinin oy kitlesi tamam sanal ortamdada var lakin asıl oy kitlesi konuşmayan, çığırtkan olmayan insanlardan oluşuyor. Böyle şeyler güzel ama facebook'da ki hayran kitlesi sadece teneke sesi.
Kemal kılıçtaroğlunun facebookdaki hayran kitlesi kadar, Recep Tayyip Erdoğan'ın sadece Malatya'da hayranı / oyu var
Çok doğru söylemeşsin...
bunların nette ağırşlığı çok, neredeyse her toplantıda dile getiriyorum bu olayı hep ilgilenecekler!!!!
Sayın başbakanımızın gördüğüm bütün sayfalarına üyeyim...
ve sürekli oalrak arakdaş listemi davet ediyorum...

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)