AK Gençliğin Buluşma Noktası
AK Parti Forum AR-GE Ak Parti Forum Araştırma ve Geliştirme.

Stil
Seçenekler

Alt 09-12-2009, 17:05   #11
Kullanıcı Adı
ishakyilmaz
Alıntı:
siyahgül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Derken neyi kastettiğiniz tam anlaşılmıyor bunu söylerken kadınların siyasi alanda aktif olmamalrı gerektiğini söylemek istiyorsanız,Başnakanımızı hiç dinlemediğinizi düşünürüm.Ya da size Ak Parti teşkilatlarındaki kadın kollarının yaptıkları çalışmalara bir göz atmanızı öneririm arkadaşım.
Neyi kast ettiğim uzun ve derin bir mevzu!Bu benim radikal bir görüşümdür.Kimine göre yüzde yüz doğru,kimine görede yanlış!Dediğim gibi uzun ve derin bir konu,ayak üstü konuşulması doğru değildir.Bu konu ile ilgili bu şekilde bir iletişim ile beyanat sunmam!Farklı yerlere çekilecek bir görüş.Yalnız şöyle bir parantez açmakta fayda görüyorum,istisnai durumlara karşı değilim!
ishakyilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-14-2009, 09:45   #12
Kullanıcı Adı
siyahgül
Alıntı:
ishakyilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Neyi kast ettiğim uzun ve derin bir mevzu!Bu benim radikal bir görüşümdür.Kimine göre yüzde yüz doğru,kimine görede yanlış!Dediğim gibi uzun ve derin bir konu,ayak üstü konuşulması doğru değildir.Bu konu ile ilgili bu şekilde bir iletişim ile beyanat sunmam!Farklı yerlere çekilecek bir görüş.Yalnız şöyle bir parantez açmakta fayda görüyorum,istisnai durumlara karşı değilim!
Uzun ve derin dediğiniz konu ayak üstü konuşulmuyor.Saygın ve güvenilir bir ortam olduğuna inandığımız Akparti forumda tartışılıyor zaten böyle olduğuna inanmasak burada bulunmazdık diye düşünüyorum.Üstelik masalarımızın başında oturmuş teknolojiden faydalanarak tartışıyoruz.Bi şeyleri tartışabilmek için illede bir konferans salonunda olmamız gerekmiyor.Eminim anlatmak istediklerinizi doğru ve anlaşılır anlatırsanız buradaki herkeste sizi doğru algılayacaktır.Burada bulunan arkadaşlarımızın hiç biri sizin anlattıklarınızı farklı yerlere çekecek kadar art niyetli değildir.(ki buradalar)Ayrıca bahsettiğiniz istisnai durum nedir anlamış değilim.Bir şeye ya karşısınızdır ya da değilsinizdir.Bilmece gibi konuşmaktan vazgeçip bizleri engin ve derin görüşlerinizden mahrum etmezseniz sevineceğim.Teşekkürler Sevgiyle kalın.
siyahgül isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-14-2009, 10:00   #13
Kullanıcı Adı
siyahgül
Alıntı:
gönülden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Güzel kardeşim seçim dönemince bir çok konuda yapılan çalışmalar anlatıldı..bu konuyu görmemiş olmalıyız
Bu arada konuya göstermiş olduğunuz hassasiyet için teşekkürler..formumuzda kadın kollarından ve gençlik kollarında bir çok arkadaşımız mensup bu arada ...
Seçim dönemlerinde bayanların çalışmalarını yakinen biliyorum...verilen emekler, yapılan çalışmalar ve eksiklikleri görme adına kadınlarımızın siyasete kattığı ve katacağı hizmetler tartışılmaz...
Bu arada İshak arkadaşım o mesajınızla ne demek istemişsiniz anlayamadım
Sanırım yanlış anlaşıldım.Ben burada Kadın yada gençlik kollarının çalışmaları anlatılmamış gibi bir düşünce uyandırmak istemedim.Henüz bir kaç günlük üye olmam hasebiyle bazı şeyleri gözden kaçırmam ya da henüz okumamış olmam tatkdir edersiniz ki normaldir.Kaldı ki okunacak o kadar şey var ki neresinden başlayacağımı bilemez durumdayım.Adeta bir bilgi evine düşmüş olmanın şaşkınlığı içerisindeyim.Bu nedenle yapmış olduğum bazı uslup hatası var ise şimdiden özür dilerim.Benim İshak arkadaşımızın yazdıklarına vermiş olduğum tepki,kadınlarla alakalı bir fikrin savunulduğu ortamda bayan arkadaşlarımızın bu konuya kayıtsız kalmasındandı.Olayın farklı bir yöne yönlendirilerek bu konuya cevap verilmeyişiydi.Ak partiye sekiz yıldır emek veren bir arkadaşınız olarak bu konuya duyarsız kalamazdım.Hoş görünüz için teşekkürler.Sevgiyle kalın
siyahgül isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-09-2010, 23:59   #14
Kullanıcı Adı
gazzecan
Standart BU ŞARKIYA DESTEK OLMAK LAZIM
S.A arkadaşlar internette dolaşan harika bi şarkı var tamda referandum arefesinde toplumu ateşliycek çok güzel bi parça izlenme oranları bu olmamalı hadi BİSMİLLAH...
linkler aşagıda

http://www.nartube.net/6b2889faf5:BnrRKTgPtAw.html

http://www.ktunnel.com/index.php/101...2dfe6ad7319016
gazzecan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)