AK Gençliğin Buluşma Noktası
AK PARTİ, AK Parti Forum Ziyaretçilerine Özel Bölümümüz Foruma gelen ziyaretçilerimiz bu bölümümüzde üyelik almadan konu açabilir ve üyeliği olupta şifresinde yada üyeliğinde bir sorun yaşayan arkadaşlarımız da bu bölümle bizlerden yardım isteyebilirler.

Stil
Seçenekler

Alt 10-21-2010, 17:40   #1
Kullanıcı Adı
avcı66
Standart 4/c
bu güne kadar hep bekledik aceba devletimiz biz 4/c lileri düşünürmü diye ama malesef tekelci arkadaşlar eylem yapana kadar ne hatırlandık nede insan yerine konduk.ne zaman halimizi arz etmeye kalksak(biz Size iş verdik daha ne istiyorsunuz.begeniyorsanız çalışın begenmiyorsanız sizin yerinize çalışacak çok insan var) cevabını aldik.ama iş imamlara diyanet çalışanlarına TRT veTBMM çalışanlarına gelince işin aslı hiçte öyle olmadı.Arkadaşlarım sakın yanlış anlamasınlar hiç kimsenin ne yerinde nede maaşında gözümüz var.bizim sitemimiz insan yerine konmamaktan dolayı.ama Allah Biliyor Kulun kulda hakkı mutlaka vardır bizleri bu halde bırakanlardanda bu dünyada değil öbür dünyada biz sormasakta yaratan mutlaka soracaktır.ben sormasamda ayakkabım eskidi üzerime giyecek birşeyim yok diyen çocuğum soracaktır.arkadaşları çeşit çeşit giyinirken kendisi boynu bükük kalan çocuğum soracaktır.haftada 50 kuruş harçlığa boyun büken çocuğum soracaktır.yılda birkere kurbanda et yiyemeyecek olan çocuğum hesap soracaktır.ben adliyede çalışıyorum 4/c lilerin durumunu düzelttik maaşlarında artış yaptık deniyor ama verdikleri 120 lira zam elimizden aldıkları 170 lira mesai.diger yönden mesai ödenmez maddesi varken gecenin ikisine üçüne kadar çalıştırılırken mesai hakkı doğunca çalıştırılmasına yer olmadığına ibaresi hemen kondu.işte size adalet.biz fazla birşey istemiyoruz insan gibi onurumuzla yaşamak istiyoruz.Allaha Emanet Olun

Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)