AK Gençliğin Buluşma Noktası
Protesto Tüm protestolarımızı burada paylaşıyoruz. Küfür ve hakaret etmek yasaktır.

Stil
Seçenekler

Alt 11-25-2017, 18:14   #1
Kullanıcı Adı
ALtindaL
Standart AK Parti'nin Başarısız Politikaları
Neredeyse 16 yildir ulkemizi yoneten Ak partinin tarim alanindaki politikalari resmen iflas etmistir. Bugun samani,bugdayi ve bir cok temel urunu ithal olarak almaktayiz.
2019 secimlerinde acaba Ak parti vatandaslara ne vaadler sunarak cikacak?
16 yilir tarimda basarisiz politikalar ureten ak partiye oy vermek artik insanlari dusunduruyor?

2007 yilindan - 2017 yılına kadar kirsal kesimden goc eden nufu sayısı 14 milyon
Kirsal kesimden goc eden insanlar elini ayagini tarimdan cekiyor , hukumetin ne yazik ki bu konuyla ilgili adam akilli bir calismasi yok cunku olmus olsaydi bugun tarim bu durumda olmayacakti...

Cozume gelince ise sahsen hukumetten cozum beklemekte cok zor 16 yildir bir hukumet eger bir konuya cozum getiremediyse o zaman oturup dusunmeleri gerekir

Konu Cihannur tarafından (11-25-2017 Saat 19:52 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Konu başlığının düzeltilmesi.
ALtindaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 11-25-2017, 18:21   #2
Kullanıcı Adı
ALtindaL
Standart Ak Partinin Basarisiz Hayvancilik Politikasi
Tarim ve hayvancilikta bulunmaz nimetlere sahip olan guzelim yurdumuzda ne yazik ki Ak partinin basarisiz politikalari sonucu hayvancilik neredeyse bitmek noktasina gelmistir.
Surekli kisa vadeli programlarla gunu bitirem politik soylemlerle bir ulkenin hayvancilik politikasi surdurulemez.
Ulkemizde bugun dar gelirli vatandaslarimiz , bayramdan bayrama kirmizi et yerken biz nasil kendimize sosyal bir devlet deriz? yada hukumetin hayvancilik politikalarının basarili oldugunu beyan ederiz?
Turkiye , Arabistan gibi col devleti degil?
Ovalarimiz meralarimiz ve dunya kadar otlak alanlari olan bir ulkede nasil hayvancilik iflas edebilir?
Ulkemizin dovizini alip canli et ithal etmekle kisa vadeli politikalar acaba bu ulkenin yararina mi?

2019 secimleri doneminde kapimiza gelen ak partili milletvekili adaylarina sormayacakmisiniz? 16 yildir hayvancilikla ilgili ne yaptiniz? Acaba vatandasin bu saatten sonra Ak partiye bakis acisi sizce olumlu mu olacak?

Konu ALtindaL tarafından (11-25-2017 Saat 18:22 ) değiştirilmiştir.. Sebep: ds
Alt 11-25-2017, 18:38   #3
Kullanıcı Adı
ALtindaL
Standart Ak Partinin Basarisiz Egitim Politikasi
Ak parti iktidar oldugu donemlerde basina bela olan YÖK bugun artik egitim konusunda hukumetin yaptigi politikalara yada projelere engel teskil etmiyor. Eskiden hukumetin bir bahanesi olurdu , efenim yök yada diger kurumlar bizim yaptigimiz projeleri yada calismalarimiza engel oluyor denilindigi zamanlara hukumete hak veriyorduk peki ya bugun?

Hukumetin yaptigi basta Yök ve Meb politikalarinin neredeyse cogu iflas etmiştir ,
Bugun 1 milyon dan daha fazla universite mezunu devletten is beklerken?
Bugun hala adam akilli bir egitim sistemi yok , bugun öss var yarin lys var diger gun toeg kalkar baska bir leok gelir kisacasi hukumetin Meb ve Universite egitim sistemi filas etmistir ,Simdi sormak lazim 16 yildir ust uste hukumet olan bir siyasi parti nasil oluyordu egitim sistemini hala adam akilli bir sekilde rayina oturtmadi ?
Alt 11-25-2017, 19:52   #4
Kullanıcı Adı
Cihannur
Bu konudan devam edebilirsiniz Altindal.
Cihannur isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-28-2017, 11:29   #5
Kullanıcı Adı
ALtindaL
Standart Ak Partinin Metal Yorgunlugu
Ak parti hukumetinde bir cok kisi bakan oldu?
peki bunlarin ne kadari adam akilli bir sekilde ulkeye katkisi oldu?

Mesela?

Mehdi Eker?
Tarim ve hayvancilik bu ulkede bu seviyeye geldiyse bu kisinin yuzunden olmustur?
Basarisiz bir kisinin hala ak partide isi ne olur?

Ak parti hukumetindeki Meb Bakanlarına ne demeli?

Suan bunlarin bir cogu degisik gorevlerde hala ak partide iş yapiyor?
Peki adama demezler mi? Basarisiz insanlarin bu partide ne isi var?
Onlarin yerine bu ulkede binlerce genc beyin var?
Ben Bu ulkede Meb bakanin normal bir duz yaziyi okuyamadigini gordum?
Bu mu simdi kaliteli siyasetci profili ?
Siz Meb'e personel alinca hakkarideki koyun sayisindan tutun italyadaki yerlesim alanlarina kadar soru soran su ulkemin uyanik ve cingoz burokratlari? Suan sizin amiriniz durumundaki kisileri bi sinava sokun? Acaba kac puan alirlar....
Alt 06-03-2018, 22:52   #6
Kullanıcı Adı
Orhan1453
Başarısız politikalardan birisine de Emeklilikte Yaşa Takılan insanları ekleyebilirim. Neden ekleyebiliyorum, çünkü bu insanlar erken emeklilik istemiyorlar, prim günlerini doldurdukları halde emekli olamıyorlar. Haliyle yaşları da ileride olduğu için çoğu iş bulamıyor, iş bulamayınca sağlık hizmeti gibi bir çok hizmetten faydalanamıyor. Eğer bir işe girip çalışırlarsa, prim günü çoğaldıkça alacakları emekli maaş düşüyor. Bu insanlar sizce ne yapmalılar? Yada bu insanlar AK Partiye oy verirler mi? Twitterde olsun, bütün mecralarda binlerce mesaj atılmasına rağmen hükümet duymuyor bu insanları. Ben anlayamıyorum, insanların kazandıkları bir hakkı ismi Adalet ve Kalkınma Partisi olan bir parti, nasıl olur da onlara vermez. Çok fazla oy kaybı var, iş işten geçtikten sonra çıkıpta bu insanlara haklarınızı vereceğiz bizi tekrar seçin diyemezsin. Ak partinin yanlışlarını eleştireceğiz ki, onlarda eleştirileri görüp vatandaşın arzusuna göre bu ülkeyi yönetecekler.

Konu Orhan1453 tarafından (06-03-2018 Saat 22:56 ) değiştirilmiştir..
Orhan1453 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-18-2019, 00:47   #7
Kullanıcı Adı
ALtindaL
Guncel...
Alt 01-21-2019, 11:56   #8
Kullanıcı Adı
canerucar3443
aslında bazı konularda sınıfta kalıyor
canerucar3443 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-10-2019, 12:24   #9
Kullanıcı Adı
ALtindaL
Ak Parti Ciddi anlamda acil bir şekilde hatta ülkede seferberlik ilan edip şu 3 alanda reform hareketleri yapması gerekir;

1. Tarim ve Hayvancılık
2: Gıda politkaları
3: Su ve yeraltı kaynakları
4: Eğitim
5: Piyasa ekonomisi

Eğer Ak Parti iktidarını sağlamlaştırmak istiyorsa , toplumun kanayan yarası olan bu sorunlara ciddi anlamda çözüm bulamıyorsa o zaman Anap-Dsp gibi türk siyasi tarihinde silienecek , bir çoğunuza belki de komik gelecek ama bunu zamanla görecegiz...
Alt 10-04-2019, 13:01   #10
Kullanıcı Adı
ALtindaL
Yıllardır surekli ak parti hukumetinin yanlış politikalarını dile getirdim ama gelin görun ki ne bi anlayan oldu nede bi soran oldu. Eleştiri yaparken de olması gereken çözümleri de söylememize ragmen yine hala başarız politikalar sergileniyor .
1 yıl içinde ak parti gerekli reformlari yapmaz ise sonu anap gibi olacak ve bunun suclusuda yine siz değerli ak partili arkadaslarim olacaksınız cunku başarısız politikalar içinde yüzen bir siyasi partinin yanlışını görüp '' Yahu arkadas bak bu yanlıştır'' , Asıl olması gereken sey budur demediginiz taktirde ak partiden bi eser kalmayacak.
Gözlemlediğim kadarıyla ak partili yoneticiler halktan kopuk bir şekilde yaşıyorlar , mesela turizm bakanımız ? turizm personeli ile ilgili ne gibi olumlu şeyler yaptı? Varsa yoksa hep otel sahipleri için bi şeyler yapmıştır.. Yada Gıda bakanımız? Acaba kendisi pazara gidiyor mu? Ve Calısma ve sosyal guvenlik bakanımız? Emekli yada asgari ucretle gecinen insanların nasıl enflasyon adı altında maaslarının eridiginin farkında mı? Kısacası değerli arkadaslar ak partiyi bitiren ne amerika nede israildir bizzat beceriksiz , isguzar ve kendi menfati için ulkeyi zarara ugratan yoneticilerdir.

Konu ALtindaL tarafından (10-04-2019 Saat 13:04 ) değiştirilmiştir..

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)