AK Gençliğin Buluşma Noktası
Hayata Dair Anketler (Ak Parti Forum) Siyasi anketler dışında üyelerin serbetsçe anket açacakları bölüm.

Anketimiz: sigara iciyor musunuz? iciyorsaniz günde ne kadar sigara iciyorsunuz?
Hic agzima almadim 19 46.34%
iciyordum, biraktim 3 7.32%
otlakciyim 2 4.88%
günde bir kac dali gecmez 2 4.88%
günde bir paketi buluyor 3 7.32%
günde bir paketten fazla iciyorum 6 14.63%
efkar durumuma göre degisiyor 3 7.32%
para durumuna göre degisiyor 1 2.44%
diger(belirtiniz) 3 7.32%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir. Katılımcı sayısı: 41. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Stil
Seçenekler

Alt 01-09-2011, 01:22   #1
Kullanıcı Adı
Mavera
Standart Sigara iciyormusunuz, iciyorsaniz ne kadar?
Arkadaslar malumunuz sigara cagimizin en önemli hastaliginin basinda geliyor, benim sorum sudur sigaraya nasil basladiniz, hic birakmayi denediniz mi ve günde ne kadar sigara iciyorsunuz?
tabiki cevaplamak istemeyen arkadsalar cevaplamaz..

Mavera isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 01-09-2011, 01:26   #2
Kullanıcı Adı
CeVHeR
Sigara içiyorum. Günde ortalama bir paket ama psikolojik durumuma göre bazen aştığıda oluyor. Sigaraya nasıl başladım hatırlamıyorum ama geç başladım. 18 imden sonra diyebilirim. ve o yaşıma kadar azılı bir sigara düşmanı idim. Çok defa bırakıp yeniden başladım. Şimdi bırakmayı düşünmüyorum ama düşünürsem bırakabilirmiyim emin değilim...
İçmiyori iseniz kesinlikle başlamayın, bırakmak istesenizde o sizi bırakmaz...
Alt 01-09-2011, 01:30   #3
Kullanıcı Adı
Mavera
ailemde kimse sigara icmedigi icin öyle özenti bir durumum olmadi ara sira poz vermek disinda sigarayi agzima almisligim yoktur ki genelde icilen ortamlarda da bulunmam hatta bana yurtdisindan su "mavi etiketli" sigaradan bir getiriver diyenleri tersler benden herseyi isteyin ama hediye olarak sigara istemeyin derim..
ama tabiki "bekara kari bosamak kolaydir!" o acidan bizede ahkam kesmek kolay ama sükürler olsun ki babamdan bana kalan en güzel miraslardan biriside sigara ve alkol gibi iki kötü aliskanliga hic bulasmamis olmam ki sigara neysede alkol bir sekilde bütün kötülüklerin anasidir..
birde sigaranin dini boyutu vardirki bazi alimler sigaranin haram oldugunu bazilarida mekruh olduguna dair fetva verir ki bu birazda rizik meselesiyle alakalidir..
Mavera isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-09-2011, 01:35   #4
Kullanıcı Adı
Efkâr-ı Mütemadi
Alıntı:
Mavera Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ailemde kimse sigara icmedigi icin öyle özenti bir durumum olmadi ara sira poz vermek disinda sigarayi agzima almisligim yoktur ki genelde icilen ortamlarda da bulunmam hatta bana yurtdisindan su "mavi etiketli" sigaradan bir getiriver diyenleri tersler benden herseyi isteyin ama hediye olarak sigara istemeyin derim..
ama tabiki "bekara kari bosamak kolaydir!" o acidan bizede ahkam kesmek kolay ama sükürler olsun ki babamdan bana kalan en güzel miraslardan biriside sigara ve alkol gibi iki kötü aliskanliga hic bulasmamis olmam ki sigara neysede alkol bir sekilde bütün kötülüklerin anasidir..
birde sigaranin dini boyutu vardirki bazi alimler sigaranin haram oldugunu bazilarida mekruh olduguna dair fetva verir ki bu birazda rizik meselesiyle alakalidir..
Ne güzel, Allah daim etsin.
Efkâr-ı Mütemadi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-09-2011, 01:36   #5
Kullanıcı Adı
Ruh-i zar
Hiç ağzıma almadım desem yalan olur.
Amcam içerken denemiştim bi kez
İçmiyorum çok şükür..
Ruh-i zar isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-09-2011, 01:47   #6
Kullanıcı Adı
İntifada
Sigaraya bu güne kadar hiç para vermedim ortamına göre tutarlarsa içerim oda bu güne kadar saysam 2-3 paketi anca doldurur
Son sigaram unnamed ustamin paketten 1 dal almıştım o
Bir ara nargile feci kullanıyordum öğrenci evine alma durumu falan olmuştu ama öğrendiğim birşey sonrasında onuda ağzıma koymaz oldum 6 ay olmuştur nargileye hasretim iyi hatırlattıniz ıbrahim abi ebubekir parkina gidelimmi
Alt 01-09-2011, 01:56   #7
Kullanıcı Adı
EpiVaTeS
Bu aralar günde 2 bazen 3 pakete çıktığım oluyor...
EpiVaTeS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-09-2011, 01:59   #8
Kullanıcı Adı
Efkâr-ı Mütemadi
Alıntı:
EpiVaTeS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu aralar günde 2 bazen 3 pakete çıktığım oluyor...
4 günde 17 paket miydi
Alt 01-09-2011, 02:01   #9
Kullanıcı Adı
EpiVaTeS
evet 4 günde 17 paket içtim yalan yok...
EpiVaTeS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-09-2011, 02:03   #10
Kullanıcı Adı
Efkâr-ı Mütemadi
Alıntı:
EpiVaTeS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
evet 4 günde 17 paket içtim yalan yok...
Senin rekorunu kıramam ama ben de sana yaklaşıyorum .

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)