AK Gençliğin Buluşma Noktası
Açık Öğretim (Ak Parti Forum) Açık öğretim Lisesi ve Fakültesi; Sınav tarihler ve sınavlar hakkında bilgileri bu bölümde paylaşıyoruz.

Stil
Seçenekler

Alt 03-09-2009, 15:27   #1
Kullanıcı Adı
ishakyilmaz
Standart Açık Öğretim öğrencilerine müjde

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Açık Öğretim'de ilköğretim ve lise öğrencilerine de kitapların ücretsiz dağıtılacağını açıkladı.

Başbakan Erdoğan, partisinin Antalya'da düzenlenen mitinginde yaptığı Açık Öğretim'de okuyan ilköğretim ve lise öğrencilerine müjde verdi.

Antalya'ya yeni projelerle geldiklerini belirten Erdoğan, Antalya'ya kruvaziyer limanı, nehir marinaları yapılacağını bildirdi.

Boğaçayı projesi ile Antalya'nın 21. yüzyıl kentine dönüşeceğini vurgulayan Erdoğan, Sarısu projesiyle Antalya'nın nefes alacağını, Düden projesinin ikinci etabının tamamlanacağını, eski çöplüğün golf alanı olacağını ve Antalya'nın dünyanın golf merkezleriyle yarışacağını açıkladı.

Antalya'nın hipodrom, balıkçı barınağı ve hobi bahçeleriyle çehresinin değişeceğine işaret eden Erdoğan, 30 bin kişilik stadyuma kavuşacağını, 10 bin kişilik kongre merkezi ile 10 katlı kavşak daha inşa edileceğini belirtti.

Başbakan Erdoğan, ilköğretim okulu öğrencilerine zengin, fakir ayrımı yapılmadan kitaplarının eğitim-öğretim yılı başında dağıtıldığını da hatırlatarak, "Şimdi yeni bir müjde daha veriyorum sizlere. Açık Öğretim'de, ilköğretim ve lise öğrencilerine de (900 bin öğrenci var şu anda) onların da kitaplarını ücretsiz vereceğiz" dedi

ishakyilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 03-09-2009, 15:34   #2
Kullanıcı Adı
ultrAstribun
AÖF'ye de aynı uygulama gelsin..
Harç içinden kitap paraları çıkartılsın..

Konu ultrAstribun tarafından (03-09-2009 Saat 15:37 ) değiştirilmiştir..
ultrAstribun isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-09-2009, 15:35   #3
Kullanıcı Adı
Feride
AÖF'ye de aynı uygulama gelsin..
Harç içinden kitap paraları çıkartılsın..

öyle bişey olacağını zannetmem. zira böyle birşey olursa, diğer örgün üniversitelerde aynı uygulamayı ister muhtemelen

Konu Feride tarafından (03-09-2009 Saat 16:19 ) değiştirilmiştir..
Feride isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler... Lütfen konu içeriği ile ilgili kelimeler ekliyelim
açiköğretim, bedava, kitap, müjde

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)