AK Gençliğin Buluşma Noktası
AK Parti Hakkında - AK Parti Bilgileri AK Parti - AK Parti ile ilgili bilinmesi gerekenleri burada paylaşıyoruz.

Stil
Seçenekler

Alt 03-13-2009, 18:35   #1
Kullanıcı Adı
osman n
Standart AK Parti olmasaydı ne olurdu
bence felaket olurdu hortumcular sokaklarda cirit atardı

osman n isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 03-13-2009, 19:46   #2
Kullanıcı Adı
Justice
memurun aylıgını vermek icin halkın parasına el koyarlardı
Justice isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-13-2009, 19:52   #3
Kullanıcı Adı
Beyazgülüm
Alıntı:
osman n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bence felaket olurdu hortumcular sokaklarda cirit atardı

çok değil ya 2003 den önce ak parti yoktu meydanların nasıl olduğu ortadaydı.. yine aynı devam ederdiii

Allah hükümetimize zeval vermesin,korusun...
Beyazgülüm isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-13-2009, 22:17   #4
Kullanıcı Adı
tyranid
kriz kriz diye bağıranlar 10 yıl öncesini çabuk unutuyor bu ülkede öyle bir ekonomi vardı ki bir kitap atılınca kriz çıkıyordu. İçi boşaltılmayan banka kalamadı halkın katrilyonlarca lirası telef oldu bugün kriz diye bağıranlar bankalarla kaybolan paralarını ne çabuk unuttular...biz olmasaydık hiç bir zaman o krizden tam çıkamazdık üstüne birde bu küresel kriz bindiğinde kriz üstüne kriz tek bir iş kalmazdı memlekette... veya bizi ekonomik paket açıklamamakla suçlayanlar sırf hoş görünmek için 80 milyar$ lık destek açıklardı ama bunu ödeyemeyeceği için yine 40 milyar$'ı halktan 40milyar $'ı imf den alırlardı

ayrıca abdülhamitin projesi (marmaray)'nin gerçekleşmesi en erken 100 yıl sonra olurdu
hiçbir zaman bu kadar hızlı internete kavuşamazdık, zira bugün parayı basan 100mbit internet bile alabiliyor

doğalgaz zammından şikayetçiyizya onlar olsaydı kimse şikayetçi olmazdı çünkü kimse doğalgaz kullanamazdı

bize AB yalakası derler biz olmasaydık sırf ab umuduna kıbrısı peşkeş çekerlerdi, biz müzakereleri durdurma pahasına karşı çıktık

kardeş ülke azerbaycanla hala tek bir liralık ticaretimiz olmazdı, ayrıca iran onlara irticayı hatırlattığı için doğalgazı ruslardan fahiş fiyatlarla alırlardı, hatta doğalgaz karneyle bile alınabilirdi.

hala devlet hastanelerinde tedavi olmak için çırpınırdık. hiç unutmam 4-5 yaşındayım dişim çürümüş acayip ağrıyor babam belediyede işçi, devlet hastahenesine gittik bi ton sıra bekledik muayene olduk (tam hatırlamıyorum ama iltihap kapmıştım galiba), yine saatlerce hastahanede ilaç kuyruğunda bekledik tabi ben feryat figan hala ağlamaya devam ediyorum, işte o acı benim siyasi görüşümü belirledi

biz olmasaydık hala insanlarımız tek gidiş tek geliş yollarda hatalı sollama yüzünden telef olurdu

biz olmasaydık dibimizdeki ırak savaşı bizi bataklığa çekerdi

biz olmasaydık 50 yıl boyunca unutulmuş demiryolları (güya Atatürkçüler) bir 50 yıl daha unutulurdu zaten ondan sonra uçan trenler yayılırdı bizimde maddi imkansızlıklardan ötürü yabancıların elden düşme hızlı trenlerini cumhuriyet dönemi raylarında sürmeye çalışırdık

biz olmasaydık...
tyranid isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-13-2009, 22:24   #5
Kullanıcı Adı
Ertuğrul ÖZGÜL
türkiye diye bir devlet yıkılmaya az kalmış bir durumda olurdu
Ertuğrul ÖZGÜL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-13-2009, 22:25   #6
Kullanıcı Adı
ambargocu
emekli,lerin maşı ödenmezdi
ambargocu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-13-2009, 22:41   #7
Kullanıcı Adı
ambargocu
ak prin olmazdı:yehoo:
ambargocu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-13-2009, 23:42   #8
Kullanıcı Adı
qwqw
amma abartmışsınız ya ne olacak başka parti başta olurdu :D

yada akp degilde ne biliym baska parti kurardınız.

bu hayatta kişi geçici, kamu kalıcıdır unutmayın ;)
qwqw isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-13-2009, 23:51   #9
Kullanıcı Adı
nikel
Bu ülkenin geleceğine ilişkin ümidim kalmazdı .
Tam güvenimin kırıldığı zamanlarda Ak Parti ile Sayın Başbakanımız imdada yetişti.
Allah razı olsun.
nikel isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-13-2009, 23:51   #10
Kullanıcı Adı
NS
ekmek arası ekmek yerdik demek isterdim ama
baykal gibi bazıları ekmeği de karneyle verdiği için
yenilebilecek yemekler ot-çöp ten ibaret olurdu
NS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler... Lütfen konu içeriği ile ilgili kelimeler ekliyelim
ak parti olmasaydı

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)