fatih kısaparmak balon baskılı balon Akparti temalı video yaptım ins begenirsiniz:) - AK Parti |AKParti Forum |AK Gençlik |Recep Tayyip Erdoğan |AKPARTİ Gençlik Forumu|

PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Akparti temalı video yaptım ins begenirsiniz:)

Seyyah
06-01-2009, 06:16
Arkadaşlar video yapmaya çalıştım biraz uğraştırdı ama programları çözdüm birşeyler yaptım umarım beğenirsiniz.Forumda resim imza izinsiz aldım kusura bakmayın:)

http://www.dailymotion.com/relevance/search/akparti/video/x9gb9x_akparti_news

Sonuna kadar izleyin ve sesi biraz açın lütfen ses için çok uğraştım:)

Terennüm
06-01-2009, 10:30
on numara bir klip tebrikler kardeşim emeğine sağlık

Abdullah KAÇ
06-01-2009, 11:10
Güzel bir çalışma oldu elinize sağlık. Videonun alt kısmına akpartiforum logosunu sabitlesek bant şeklinde, daha verimli olur. Bunuda bir dahaki çalışmalarımızda göz önünde bulunduralım...

İyi çalışmalar...

Ak_Kelebek
06-01-2009, 11:13
Sayfa görüntülenemiyor :(

Supraliminal
06-01-2009, 11:13
bu siteyi nedense açamıyorum problem veriyor ktunnelden denediğimde videolar açılmıyor.
Ama yinede ortada emek var paylaşımın için teşekkürler.

Seyyah
06-01-2009, 11:20
Abdullah bey programı yeni çözüyorum inş. daha güzellerinide yaparım allta forumun logosu derken yazı seklinde akpartiforum.com yeterlimi? grafik komayı bilmiyorumda:)

kelebek ve onur kardeşim bende açılıyo direk sitede açık olmazsa başka bi siteye ekleyeyimde bir gün bekletiyolar kabul için hele biraz deneyin açılması lazım ya:(

Ak_Kelebek
06-01-2009, 11:23
Ben tüm gün demeyim o halde ;D yinede emeğine sağlık kardeşim ;)

Supraliminal
06-01-2009, 11:34
Yasaklı olabilme ihtimali var ama öle olsa sayfa görüntülenemiyor yazmaz.

Ertuğrul ÖZGÜL
06-01-2009, 11:49
Allah razı olsun kardeşim :güzel:

Abdullah KAÇ
06-01-2009, 12:22
Abdullah bey programı yeni çözüyorum inş. daha güzellerinide yaparım allta forumun logosu derken yazı seklinde akpartiforum.com yeterlimi? grafik komayı bilmiyorumda:)

kelebek ve onur kardeşim bende açılıyo direk sitede açık olmazsa başka bi siteye ekleyeyimde bir gün bekletiyolar kabul için hele biraz deneyin açılması lazım ya:(

grafik olsa daha iyi olur ama yazıda olur hangi program ile yapıyorsunuz?

Seyyah
06-01-2009, 18:08
Şu an evde değilim dükkandayım video için mcsft movie maker ses için bi kaç tane program kesme netleştirme felan evdeki pc de. Movie makerde grafik ekleme varsa öğrenirim.