fatih kısaparmak balon baskılı balon Ekim-Kasım Ay'ı İçin Ay'ın Üyeleri Anketi sonermiştir. - AK Parti |AKParti Forum |AK Gençlik |Recep Tayyip Erdoğan |AKPARTİ Gençlik Forumu|

PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ekim-Kasım Ay'ı İçin Ay'ın Üyeleri Anketi sonermiştir.

Gönülden
11-17-2008, 15:50
EKİM-KASIM AY'I İÇERİSİNDE GÖZLEMLEDİĞİNİZ EN İYİ 3 ÜYEMİZİ (1.Ay'ın Yıldız Üyesi , 2. Ay'ın AK Üyesi, 3. Ay'ın Üyesi ) SEÇİYORUZ.

Birden fazla seçeneğe oy verebilirsiniz..

Lütfen oylarımızı doğru şekilde kullanıp, hak eden üyelere verelim.

Gönülden
11-17-2008, 16:24
Yeni katılan ve aktif olan arkadaşlarımızı seçmeye çalıştık...oylarımızı kullanırken katılım ve aktifliği göz önünde tutalım lütfen..
Şimdiden hayırlı olsun...hak eden kazansın inşallah ;1

Feyza
11-17-2008, 16:32
Yeni katılan ve aktif olan arkadaşlarımızı seçmeye çalıştık...oylarımızı kullanırken katılım ve aktifliği göz önünde tutalım lütfen..
Şimdiden hayırlı olsun...hak eden kazansın inşallah ;1Aynen dediğin gibi yaptım oyumu kullandım. :)
Gönülden anket sonuçları gözüküyor önceden gizleniyordu daha heyecanlı oluyordu, yine aynı olsa olmaz mı? :ayutandım:

ishakyilmaz
11-17-2008, 16:50
güzel başarılarınızın devamını diliyorum.

ishakyilmaz
11-17-2008, 16:51
SANIRSAM HANIMEFENDİLER BANA OY ATMAYACAKLAR:d

ömer faruk
11-17-2008, 16:53
arkadaşlar burda bizim uyusun (duyguseli)adı nie yok:karizmatik:

ishakyilmaz
11-17-2008, 16:55
Fazla oy alacağını düşündüğüm arkadaşlarımız hackledim:)

Feyza
11-17-2008, 16:56
SANIRSAM HANIMEFENDİLER BANA OY ATMAYACAKLAR:dBiz Ön yargılı değiliz. :karizmatik:

Necip Fazıl
11-17-2008, 16:57
hayırlı olsun... :)

ishakyilmaz
11-17-2008, 16:59
Biz Ön yargılı değiliz. :karizmatik:
inşALLAH öyledir.

ömer faruk
11-17-2008, 17:01
Fazla oy alacağını düşündüğüm arkadaşlarımız hackledim:)
kim duygu mu fazla oy alacak :D uyusun 15 20 tane üyeliği var hepsiyle oy kullanırsa alır tabi :karizmatik:

Duygu'Seli~
11-17-2008, 17:11
Bütün şıkları işaretleyebiliyormuyduk..;1
Dilediğiniz kadar diyorda seçenekte şaşurdum..:w::w:;;)

ishakyilmaz
11-17-2008, 17:12
Oda adaletsizlik olur ama dimi

ishakyilmaz
11-17-2008, 17:12
hem duygu hanım mütmain bir arkadaşımız.:)

çilik
11-17-2008, 19:41
Ayy kullandım Hakeden kazansın;;)

Gölge
11-17-2008, 20:17
Kimseye haksızlık olmasın diye ben bütün şıkları işaretledim hayırlısı olsun hak eden kazanır inşaAllah .....

Efkâr-ı Mütemadi
11-17-2008, 20:20
Beklemiyordum beni de adaylar arasına almışsınız teşekkürler :)

ahmetermiş
11-17-2008, 20:38
Benide adaylar arasına koymuşsunuz çok teşekkür ederim beni mutlu ettiniz ancak ben sizlerden çok buyuğüm ve bu musabakayı gençlerin kazanmasını isterim..
çünki geleceğimiz sizlersiniz..Biz sizlere ancak ön tekerlek olabiliriz..tekere taş değerse önce ön tekere değer..
Biz ak partili büyükler sizlerin yolunu açabilirsek..bu ülkenın yolu açık olur demektir..
Şimdi biz sizlere sper oluyoruz...! yarın sizlerde bu vatana süper men olunki..
ilelebet bu vatan payidar olsun..
insanımızın,,islam aleminin hatta tüm dünyanın sizin gibi değerlere ihtiyacı var. aydınlık yarınlar için yerin altındaki ve üstündekiler için, çok çalışın ve sizde arkanızda hoş bir sada bırakın..!

N e demişler eşek ölür semeri kalır,, insan ölür ESERİ kalır...! haydi iyi bir eser bırakmak ve hayırla yad edilmek için düşün yollara..
fikir üretin,proje üretin yeterki güzel bir şeyler yapın.. gelecek olan sizler
durmak yok koşmak var..
hepinize çok teşekkür ederim saolun var olunuz..;1

Beritan
11-17-2008, 21:52
hayırlısı olsun;1

ÜMİT-AK
11-17-2008, 22:53
arkadaşlar oy istenmez verilir...:D:D:D

yolcu44
11-18-2008, 08:26
vBulletin sistemde süre bitiminde oylamanın gösterilmesi diye bir ayar maalesef yok.
Kimsenin farklı üyelikleriyle kendine oy kullanacağını düşünemiyorum. Ama böyle bir şüphe içine girer isek ya da bir şikayet gelirse IPler kontrol edilebilir. Hak eden kazansın ;;)

Ahmet Hocam ayrıca ince düşünceniz ve verdiğiniz değer için ayrıca teşekkür ederim size; gençler adına :)

Kaim Sevgiler...

Hüdaverdi
11-18-2008, 08:41
Fazla giremediğim için oy vermicem hak yememek için.
Çekişme sürüyor :)

siyah gül 07
11-18-2008, 09:31
Biraz çoklu olarak kullandım hayırlı olsun hak eden kazansın inşAllah :evet:

ishakyilmaz
11-18-2008, 14:18
Müsterih olununuz!bize oy veren vermeyen herkesin başbakanıyız,partisiyiz:)

Akl-ı Selim
11-18-2008, 17:42
EKİM-KASIM AY'I İÇERİSİNDE GÖZLEMLEDİĞİNİZ EN İYİ 3 ÜYEMİZİ (1.Ay'ın Yıldız Üyesi , 2. Ay'ın AK Üyesi, 3. Ay'ın Üyesi ) SEÇİYORUZ.

Birden fazla seçeneğe oy verebilirsiniz..

Lütfen oylarımızı doğru şekilde kullanıp, hak eden üyelere verelim.

Gönülden kardeşim bu ankette bulunmak istemediğimi size beyan etmek durumundayım. gerekçe açıklamam gerekmediğini de düşünüyorum. iyi niyetinize teşekkür eder,

İsmimin bu makamdan ref yerine bir baska arkadasımızın nasb edilmesini istirham ederim .

SAygılar selametle......

ishakyilmaz
11-18-2008, 17:50
Gönülden kardeşim bu ankette bulunmak istemediğimi size beyan etmek durumundayım. gerekçe açıklamam gerekmediğini de düşünüyorum. iyi niyetinize teşekkür eder,

İsmimin bu makamdan ref yerine bir baska arkadasımızın nasb edilmesini istirham ederim .

SAygılar selametle......
ilginç ama yalçın kardeşim gerekli açıklamayı yapmış;;)

Mu-Alim
11-18-2008, 17:56
İshak Yılmaz, Faruk Arslan ve [O]bjektif'ten yana kullandım oyumu. Umarım gerçekçi sonuçlarla karşılaşırız. İsim vermemde bir sakınca yoktur umarım.

ishakyilmaz
11-18-2008, 18:00
benim için bir sakınca yoktur.selametle

FarukARSLAN.
11-18-2008, 18:06
Adımında olmasından dolayı manevi olarak çok hazzaldım sağolun.
Ancak biz önder değil, destekli de değil destekçi olmayı arzularız. Hayırlısı olacaksa katmanın en altında bulunmaktanda gurur duyarız...

Oyum; aşk-ı ilahi ve ahmetermiş'e

Tekrardan herkese teşekkürler
Hayırlısının olması dileğiyle..

reyAKbay
11-18-2008, 18:20
Çok teşekkür ederim.. İsmimi orada görmek gerçekten güzel bir duyguymuş ben de tattım çok şükür..Oy veren,vermeyen herkese teşekkür ederim...

ahmetermiş
11-18-2008, 19:00
;457918']

Ahmet Hocam ayrıca ince düşünceniz ve verdiğiniz değer için ayrıca teşekkür ederim size; gençler adına :)

Kaim Sevgiler...
Ben sizlere teşekkür ederim,,türkiyem sizlerle gurur duyuyor;;)

Akl-ı Selim
11-18-2008, 19:31
Kesinlikle katılmıyorum sevgili hocam bu arzunuza, teveccüh kanatlarınızı bu denli dehşet germenizinde kendinize dair hikmeti vardır ama diğer kardeşlerimizin bu listede oluşları bu arzunuzun hayata geçmesine fırsat vermeyecektir . Anlıyorum uğraş ve mücadele ruhunda ödül ve öne cıkma güdüsü hayat bulacağı vakit sizler gibi değerler her daim perde arkasında gizlenir ama forumun enerjik ve motive aksiyonuna hız veren bu tarz eylemlerin varlığına gölge değil sessiz kalmak en makulü :gül:
Kardeşim sen benden yana mısın nefsimden mi. Kimsenin kimsenin duygu dünyasındaki cihada balta vurması doğru olmasa gerek . Her fıtrat siz gibi hakta fani olmamıştır biliyorsunuz.
Belki (arapçadaki) hasis duygularımı tetikleyecektir bu anket. Şiarınızın kazanmak olduğunu sanıyordum, yakıp yıkmak değil gönül erlerini.................Bilmem daha da eğileyim mi o artılarınıza
Yoksa yeni üye olup sevdiklerimi sessiz ce bir köşeden seyir mi edeyim..

aşk-ı ilahi
11-18-2008, 19:33
Ben sizlere teşekkür ederim,,türkiyem sizlerle gurur duyuyor;;)

ankette ilk sayılabilecek oy kullananlardanım...

5 kişiye verdim...bu durumda 3 'ü önde gidenler...demekki herkezce malum kişilermiş....;1

Üç mevsim
11-18-2008, 21:04
FarukARSLAN. forumun parlayan yıldızı.

Ahmet abi tecrübeleriyle, olgunluğuyla, dikkatiyle faydalı oluyor.

ishak yılmaz foruma yeni gelmesine rağmen kırk yıllık üye gibi davrandığından farkında olmadan yaşadığı "uyum süreci" dikkat çekiyor

Ümit Ak tuhaf birine benziyor, kendisini tanımaya çalışıyorum

M-U-R-AT bazen fevri çıkışlarda ve içini dolduramadığı uç söylemlerde bulunsa da oyu hakediyor

Müjdat Bey'in bu konudaki yorumunu gördüm ancak katılmadım, forum içi etkinliklere daha olumlu yaklaşmalıyız diye düşünüyorum.

Hakan11 olgun yorumlarını çok beğendiğim biri..

Mehmet Mert 'i tanıma aşamasındayım.

aşk-ı ilahi ablamız olumlu muhalefetiyle beğeni topluyor

Objektif aslında yeni bir üye değil ama nedense pek tanımıyorum kendisini

Enfal farklı yaklaşımlarıyla dikkat çekiyor

Forumda iki Meçhul olduğunu yeni görüyorum bu arkadaşları tanımaya çalışayım bundan sonra.

Bu analizde adı geçmeyen arkadaşlarımız için bir iki cümle kurmak istiyorum. İçimden gelerek birşeyler yazdım, kırılmayacağınızı umuyorum arakadaşlar.

Benim bir yerde ismim varsa ve hakkıımda yerli yerinde bir değerlendirme yapılmışsa "o evet doğru" derim. Ancak henüz keşfedilemediği görersem "bizi izlemeye devam edin" derim..

reyAKbay
11-18-2008, 21:13
İzninizle ve affınıza sığınarak birşey rica edeceğim Sayın Gönülden; ankette ismim reAKbay fakat reyAKbay 'dır aslı.Böyle de güzel derseniz kalsın efendim ziyanı yok;1

Duygu'Seli~
11-18-2008, 21:32
Bütün kardeşlerimiz birbirinden değerli..:çiçek:
Oylarımın ilk dördünü isminin ankette yer almasını istediğim üyelerimize verdim..
Hun_Yabgu
FarukARSLAN
ahmetermiş ve eva..
Onun sonrasında ömer faruk,murat,mehmet mert,MelancHoly,reyAkbay,cnn ve Ayışığı'ndan yana kullandım oylarımı.. Forumdaki aktifliklerine ve konulardaki yorumlarına göre göre değerlendirdim daha çok.. Hak edenler kazanır inşAllah..
selametle..:gül:

reyAKbay
11-18-2008, 21:44
Bütün kardeşlerimiz birbirinden değerli..:çiçek:
Oylarımın ilk dördünü isminin ankette yer almasını istediğim üyelerimize verdim..
Hun_Yabgu
FarukARSLAN
ahmetermiş ve eva..
Onun sonrasında ömer faruk,murat,mehmet mert,MelancHoly,reyAkbay,cnn ve Ayışığı'ndan yana kullandım oylarımı.. Forumdaki aktifliklerine ve konulardaki yorumlarına göre göre değerlendirdim daha çok.. Hak edenler kazanır inşAllah..
selametle..:gül:

Çok teşekkürler duyguseli,şuan tam bir duyguselinde boğulmaktayım;)

Akl-ı Selim
11-18-2008, 22:03
FarukARSLAN. forumun parlayan yıldızı.

Ahmet abi tecrübeleriyle, olgunluğuyla, dikkatiyle faydalı oluyor.

ishak yılmaz foruma yeni gelmesine rağmen kırk yıllık üye gibi davrandığından farkında olmadan yaşadığı "uyum süreci" dikkat çekiyor

M-U-R-AT bazen fevri çıkışlarda ve içini dolduramadığı uç söylemlerde bulunsa da oyu hakediyor

Müjdat Bey'in bu konudaki yorumunu gördüm ancak katılmadım, forum içi etkinliklere daha olumlu yaklaşmalıyız diye düşünüyorum.

Hakan11 olgun yorumlarını çok beğendiğim biri..

Mehmet Mert 'i tanıma aşamasındayım.

aşk-ı ilahi ablamız olumlu muhalefetiyle beğeni topluyor

Objektif aslında yeni bir üye değil ama nedense pek tanımıyorum kendisini

Enfal farklı yaklaşımlarıyla dikkat çekiyor

Forumda iki Meçhul olduğunu yeni görüyorum bu arkadaşları tanımaya çalışayım bundan sonra.

Bu analizde adı geçmeyen arkadaşlarımız için bir iki cümle kurmak istiyorum. İçimden gelerek birşeyler yazdım, kırılmayacağınızı umuyorum arakadaşlar.

Benim bir yerde ismim varsa ve hakkıımda yerli yerinde bir değerlendirme yapılmışsa "o evet doğru" derim. Ancak henüz keşfedilemediği görersem "bizi izlemeye devam edin" derim..

sadece tasnifin içinde yer almamayı talep ettim hepsi o.Ne bu anketi hazırlayanlara ne de beni yanlış anlayanlara bir sitemim yok .

çok masum bir istek değil mi sizce..............

çilik
11-18-2008, 22:05
Bizde verdik birilerine ama teşekkür alabilmek için illa reklam yapmamız mı gerekiyor:)

ÜMİT-AK
11-18-2008, 23:04
tuhaf ne demek oluyor...???

güliş
11-18-2008, 23:49
Ahmetermiş,ayışığı,mehmetmert ve meçhul için kullandım oyumu,hayırlısı olsun...:gül:

MehmetMert
11-19-2008, 02:12
Hayırlı uğurlu olsun, şimdiden hakeden kardeşlerimi tebrik ediyorum...:saygılar:

AY IŞIĞI
11-19-2008, 08:38
Gönülden başta olmak üzere bütün forum üyelererine çok teşekkür ederim.;1 Kazanamasakta ismimizin burda olması inanın çok güzel. Hakeden kazanır inşallah selametle kalın...:gül:

Gönülden
11-19-2008, 09:14
İlginizden dolayı hepinize teşekkür ederim arkadaşlar..
Ama gördüğüm kadarıyla listede olmaktan yakınan dostlar var ;1
Burda listeyi belirlerken aktif,katılımcı ve üslubuyla örnek olan arkadaşlarımızı seçmeye çalıştık...
Yani açıkçası Müjdat hocam sizin burda olmanız gerektiğinize inandığım için burdasınız...ama illada çıkarılmak istiyorum derseniz size saygı duyarım...
Sonuçta şahsınız karşısında bildiğimiz yanıldığımıza yetmez..siz daha iyi bilirsiniz...selametle

ishakyilmaz
11-19-2008, 10:16
Hakımızda ki olumlu olumsuz eleştirilerilerin için tşkr ederim.Fakat önyargılı hareket ediyorsun hakımda bir nebze...Kendimde olmayan hiçbirşeyi,varmış gibi empoze ederek ikinci bir lisan kulanmam.Özelikle siz ak gönüldaşların fikir-ve düşünce açısından tanımaya zamana ihtiyacım yok,uyuma da.Çünkü aynı yollun yolcusuyuz.Burda ki zaman ve uyumu ben senin için,beni daha iyi tanıman için sana havale ediyorum.

ÜMİT-AK
11-19-2008, 10:31
Ishak kardeşim güzel ve net bir cevap vermiştir ....
Aynı şekilde banada tuhaf biri demişsin yani sen burda kendini ön plana çıkarmak istemişin kusura bakma beni bir daha ön plana çıkmak için dikkat çekmek için kullanırsan ve bir daha tuhaf gibi kelimelr kullanırsan o zaman üslubum daha değişik olur ....

ishakyilmaz
11-19-2008, 10:40
İnanın ben bu kardeşime karşı bir art niyet beslemiyorum asla,hiçbir müslüman kardeşimin kalbini incitmek istemem,ama biraz teknikçi biraz da önyargılı hareket ediyor.Özelikle bu konu için değil daha önce bir konu da çok yanlış bir yorum yapmıştı.Yalçın hocam sende iyi ki varsın

AY IŞIĞI
11-19-2008, 11:31
Burda ayın enleri seçiyoruz arkadaşlar..Lütfen konuyu dağıtmayalım ;) saygılarımla..

Süleymaniye
11-19-2008, 11:32
oyumu kullandım.

Beritan
11-19-2008, 12:56
ablam affet murat abiyede oy kullanıştım:D:ayutandım:
gerçi o hatayı sende yaptın :V:karizmatik:

HUZUR
11-19-2008, 13:05
Ben de oyumu kullandım.

Matematik
11-19-2008, 13:20
ben de oylarımı kullandım ;)

Ak_Kelebek
11-19-2008, 20:58
Arkadaşlar lütfen konu üzerinde sohbet etmeyiniz :)

Üç mevsim
11-20-2008, 13:12
Ya Ümit Ak ben ben kötü birine mi benziyorum ki size kötü diyeyim. Tuhaf derken farklı demek istedim. İshak da aynı şekilde.. O kadar alıngan olmayalım arkadaşlar. Biribirimiz hakkındaki düşüncelerimizi böyle uygun ve alakalı etkinliklerde paylaşalım ki daha sıkı bağlar oluşturalım.

ÜMİT-AK
11-20-2008, 13:24
Anlıyorum seni kardeşim ama
herkese uygun cümleler kullanmışın bana gelmişin
tuhaf demişsin mesala değişik kelimesi daha anlamlı
sanki ben çok tuhaf bir yaratıkmışım gibi bir izlenim oluyor
neyse problem değil ben pek duygusal değilm bu konularda,
ben yanlışlıkla kırdıysam seni özür dilerim...

reyAKbay
11-20-2008, 13:45
devam ediyor hala hadi hayırlısı ;)

ishakyilmaz
11-20-2008, 13:49
BİZLER HEPİMİZ BU FORUMDA KALBANE DUYGULARLA BİR AİLE MEYDANE GETİRMİŞSEK,KAVGALARIMIZ,ÜZÜNTÜLERİMİZ,KIRGINLIKLA RIMIZ,V.B HAREKETLERİN OLUŞMASI DOĞALDIR.YETER Kİ BUNLAR BURDA SAHADA KALSIN.BİZ BİR AİLEYİZ:güzel:

Beylerbeyi
11-20-2008, 15:22
hak edene verdim oyumu ;1

Beritan
11-20-2008, 17:24
hak edene verdim oyumu ;1
ben olsam bana diyicem ama kimmiş bu hak eden :V

reyAKbay
11-22-2008, 15:01
Nİye Düşüyor % lik oranlarım anlamıyorum :)

Matematik
11-22-2008, 15:07
Oylar arttıkça herkese düşen oran da azalır.

reyAKbay
11-22-2008, 18:32
Matematiksel mantıkla soruma matematıkçı cevap verdi Teşekkür ederim ;)

Neşe
11-25-2008, 22:05
artık biz unutulduk hiç ismimiz yok

Beritan
11-26-2008, 18:42
artık biz unutulduk hiç ismimiz yok
canım benim girdiğini görmüyoruzki:(

Neşe
11-26-2008, 23:12
canım benim girdiğini görmüyoruzki:(

aman sende beni yer hemen

Beritan