fatih kısaparmak balon baskılı balon İskender Pala-Tavan Arası - AK Parti |AKParti Forum |AK Gençlik |Recep Tayyip Erdoğan |AKPARTİ Gençlik Forumu|

PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İskender Pala-Tavan Arası

Fasl-ı Gül
01-12-2009, 20:22
Yollar yürümekle aşılacaktı ve biz bir kere yola revan olmuştuk..

Artık bıkmadan usanmadan ilerlemek şiarımız olmuştu.. Ve yeni bir kapı açıldı önümüzde.. Bu kapı "Tavan Arası"nı gösteriyordu..
İçerde neler mi var? Hep beraber göreceğiz inşallah..

Gördüklerimizi bu başlık altında paylaşalım arkadaşlar..

Tüm kitap dostlarına selam ile..

http://www.mephisto.com.tr/images/covers/large/9789758950089.jpg

Beraber Okuyoruz... İskender PALA- Tavan Arası

1. gönülden

2. çilik

3. oturanboğa

4. HAYATIŞIĞI

5. eddie

6. dirilis.f

7. AY IŞIĞI

8. yalçın

9. siyah gül 07

10. duyguseli

11. parabol

12.Bilgi Müdavimi

13.Enfal

14.ozgun_genc

15. Feyza

16. Müjdat

17.Eva

18.DolunAy Kadim

19.dilemma

20. sergüzeşt

21. hakan11

22.şidaam

23.rukayye

24.

Yol devam ediyorsa, yolculuk da devam edecektir elbet.. Taki biz tükenene kadar..

yolcu44
01-13-2009, 09:34
Oldukça hayırlı bir adım atıyoruz Ak Parti Forum Üyeleri olarak. Bu adımı birlikte atarsak daha büyük sinerji oluşacaktır.

Kitabı temin ettim, en kısa sürede okumaya başlıyorum inşaAllah..

Emeği geçen her kişiye gönül dolusu sevgiler..

Fasl-ı Gül
01-16-2009, 23:31
Kitap Dostları;

Tavan Arası'nın tozlu raflarında gördüklerinizi burada bizlerle paylaşmanızı isteriz. Evet, rafların tozlu olması bizleri aldatmasın, bir nefesle gerçeğin üzerini örten tortular kalkacaktır elbet..

VE BİZ.. BERABER OKUYORUZ.. İskender Pala- Tavan Arası

1. gönülden

2. çilik

3. oturanboğa

4. HAYATIŞIĞI

5. eddie

6. dirilis.f

7. AY IŞIĞI

8. yalçın

9. siyah gül 07

10. duyguseli

11. parabol

12.Bilgi Müdavimi

13.Enfal

14.ozgun_genc

15. Feyza

16. Müjdat

17.Eva

18.DolunAy.Kadim 19.dilemma

20. sergüzeşt

21. hakan11

22.şidaam

23.rukayye

24.Laedri

25.

Kelimeler diyarındaki yolculuğumuz devam ediyor.. Sizleri de bekliyoruz..

Fasl-ı Gül
01-22-2009, 00:11
Arkadaşlar,

Kitabımız mahzun kalmış sanki.. İsterseniz yüzünü güldürelim artık kitabımızın..

Kitabımızı okumaya başlayan arkadaşlarımız varlıklarını bizlere hissettirirlerse birbirimizi teşvik manasında daha neşeli bir şekilde yürümeye devam edeceğiz inşaallah..

Sesinizi duymak istiyoruz..

VE BİZ.. BERABER OKUYORUZ.. İskender Pala- Tavan Arası

1. gönülden

2. çilik

3. oturanboğa

4. HAYATIŞIĞI

5. eddie

6. dirilis.f

7. AY IŞIĞI

8. yalçın

9. siyah gül 07

10. duyguseli

11. parabol

12.Bilgi Müdavimi

13.Enfal

14.ozgun_genc

15. Feyza

16. Müjdat

17.Eva

18.DolunAy.Kadim

19.dilemma

20. sergüzeşt

21. hakan11

22.şidaam

23.rukayye

24.Laedri

25.

Kelimeler diyarındaki yolculuğumuz devam ediyor.. Sizleri de bekliyoruz..

yolcu44
01-22-2009, 00:16
Kitabı bitirdik sayılır :)
Tavan Arasına bırakılmış ne değerli şeyler var öyle..

Fasl-ı Gül
01-24-2009, 23:50
Acaba kitap dostlarının suskunluğunu nasıl yorumlasak ki..

Galiba arkdaşlarımız kitapları bitirip öyle yorumda bulunmak istiyorlar.. Ama yine de kitabı temin edip etmediğimiz, okuduğumuz satırlarda ilgimizi çeken yönlerin ne olduğundan bahseden satırlardan mahrum etmezsek dostları daha güzel olacaktır zannımca..

Tavan Arasında bazen bizi çok sevindiren, bazen hüzünlendiren, kimi zaman derin düşüncelere sevk eden anılarla buluşuyoruz.. Bunlar neler diye merak ediyorsak Tavan Arasına bir bakış atmak gerekiyor, ya da tozları silip eşyaları incelemek..

Bekliyoruz arkadaşlar.. Yolda yalnız değiliz bunu biliyorum..

yolcu44
01-25-2009, 22:15
Evet, 2 gün önce bitirdim. Sınav haftasında olmama rağmen her gün kısa bir vakit ayırmak yetti. Tavan arasını karıştırarak, eski bilgilerin üzerine konan tozlara, ciğerlerimize doldurduğumuz 'okuma sevgisi' havasını üfleyerek bilinçaltında yatan bütün kıymetli noktaları tekrar izledik. Hayırlı olsun ;1

Bu kitabımız sanırım pek ilgi çekmedi, bir sonraki kitabımızda buluşmak ümidiyle :)

Kadim Sevgiler..

Fasl-ı Gül
01-26-2009, 15:45
Evet, 2 gün önce bitirdim. Sınav haftasında olmama rağmen her gün kısa bir vakit ayırmak yetti. Tavan arasını karıştırarak, eski bilgilerin üzerine konan tozlara, ciğerlerimize doldurduğumuz 'okuma sevgisi' havasını üfleyerek bilinçaltında yatan bütün kıymetli noktaları tekrar izledik. Hayırlı olsun ;1

Bu kitabımız sanırım pek ilgi çekmedi, bir sonraki kitabımızda buluşmak ümidiyle :)

Kadim Sevgiler..

Kıymetli Başkanım;

Kitabı okuyup bitirmeniz ve tavan arasında saklı nice kıymetli eşyayı keşfetmiş olmanız çok güzel.. Hayırlı olsun :)

Başkanım ve ben kitabı bitirmişiz.. VE böylece diğer yolculardan bir adım öndeyiz galiba.. Yoldaki diğer dostların seslerini duyamıyoruz bile.. Arkadaşlar, neredesiniz?? Aynı yoldayız ama göremiyoruz sizleri?? Bir ses bekliyoruz..

selam ile..

Gönülden
01-26-2009, 15:52
Sevgili Fatma'cım öncelikle böyle uzun bir zaman dilimine rağmen başarıyla sürdürdüğün bu bölüm için sonsuz minnet olsun ;1
Bu aralar içinde bulunduğum yoğunluk ötürüyle sizlerle olamadım ...ama inşallah bundan sonraki kitapta yine beraber olacağız...
Emeğin ve duyarlılığın için Rabbim razı olsun...:gül:

dilemma
01-27-2009, 15:22
Perşembe sınavlar bitiyor inşallah. Hemen kitapçıya gideceğim veee... Mutlu son:)

Akl-ı Selim
01-27-2009, 15:48
baştan beri okumalrı takp ediyorum ama nedendir bilemiyorum okuduğum yerlewrde bazen öyle yerler çiziyor ve açılan pencereden hissettiklerimi arkadaşlarımla paylaşmalıyım diyorum
O sayfaya bakıp biraz düşündükten sonra devam ediyorum ama her nedense bunları monitöre yazıp sizlerle paylaşacak cehd ve gayreti gösteremiyorum bir tembelliktir sormayın gitsin Anka mesela aslında öyle sessiz öyle derin öyle bir büyüsü var dı ki bu sefer paylaşmalıyım dedim yine olmadı çok tembeliim çok. Dua edin de bu halet-i ruhiyeden sıyrılayım.

Fasl-ı Gül
01-31-2009, 14:58
Yolculuğumuzda varlıklarını bizlere hissettiren ve yanımızda olan tüm kitap dostlarına selamlar..

Hayatın koşturmacasında aradığımız şeyler tam da "tavan arası"nda bekliyor olabilir bizi..

Katılımlarınızı ve yorumlarınızı bekliyoruz..

selam ile..

Fasl-ı Gül
02-08-2009, 18:02
Kıymetli Kitap Dostları;

"Tavan Arası" kitabımızın okunması için son tarih olarak 15.02.2009 tarihini belirledik.. Okumalarımızı bu tarihe kadar nihayete erdirip, düşüncelerinizi bizlerle paylaşmanız hoş olacaktır..

Bu kitabımıza rağbet sanki biraz az oldu ama yolda yavaşlamak, daha hızlı adımlar atılacağının emaresidir değil mi? İçinde bulunduğumuzhali böyle yorumlamak bizim için daha güzel olacaktır..

Beşinci kitabımız için anketimiz en yakın zamanda açacağız
inşaallah.. Okuma kervanımız yorumlarınız ve düşüncelerinizle daha güvenli bir ortamda ilerleyecektir arkadaşlar..

Görüşlerinize aktarmanızı (http://www.akpartiforum.com/farkli-bakislarla-bir-kitap-beraber-okuyalim-mi-t39252.html)bekliyoruz..

selam ile..

Fasl-ı Gül
02-11-2009, 14:11
Kıymetli Kitap Dostları;

Mahzun kitapları, mahzun gönülleri sevindirdiğimiz gibi sevindirmeliyiz belki de.. Ve sevinçleri de paylaşmalıyız.. SAyfamız mahsun kaldı.. Yorulduk galiba ??

Yeni kitabımız için en yakın zamanda anketimizi açacağız ve belki yeni kitabımızla daha hızlı bir ritimle yürüyeceğiz..

Yeni kitabımız için önerilerinizi bu başlıkta (http://www.akpartiforum.com/farkli-bakislarla-bir-kitap-beraber-okuyalim-mi-t39252.html) paylaşabilirsiniz..

selam ile..

selam ile..