fatih kısaparmak balon baskılı balon nolur dikkattttt!!!!! - AK Parti |AKParti Forum |AK Gençlik |Recep Tayyip Erdoğan |AKPARTİ Gençlik Forumu|

PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : nolur dikkattttt!!!!!

ak_kiz
08-02-2007, 00:02
forum allah'a şükür duyarlı insanların geldiği bir yer 2 gündür genelde gözüm ıraklı çocukların mesajlarına takılıyor.arkadaşlar evet onları protesto etmekte haklısınız ama biraz daha duyarlılık gösterebiliriz.protesto artık yeterli değil.gelin bi kampanya başlatalım ve amerika mallarının tüketimini azaltalım.attıkları bombalara para göndermeyelim o çocukların ölümlerinde mesuliyet yüklenmeyelim.yalvarıyorum size nolur duyarlılık istiyorum ben bunu 4 aydır yapıorum biraz da olsa içim rahat.hepimiz deneyelim bunu eşimize dostumuza duyuralım.desreklerinizi bekliorum :-[

sedef
08-02-2007, 00:15
amerikan malları ile hiç işim olmaz zaten marka takıntımda yoktur
belki denizde katre ama olsun yinede kullanmıycam

Scorpio
08-02-2007, 00:16
Anti Abd ;)

ak_kiz
08-02-2007, 00:19
teşekkür edrim allah razı olsun hadi devaaammm destek istiorummmm

Scorpio
08-02-2007, 00:27
Hep Destek Tam Destek.(Karsimizdaki ABD olunca oylee oluyo ;D ;D ;D ;D ;D ;D)

kardelen007
08-02-2007, 12:52
aldğım şeyler konusunda duyarlı olmaya çalşyrm inş... tam destek

AKmetalci
08-02-2007, 12:56
bunu engelleyemeyız..ne yazıkkı ancak asgarı sevıyeye getırırz.amerıkan malları butun pıyasayı sarmış vaziyette.bunu engellemenın tek bır yolu var.yerli yatırıcımcıların piyasalarını genişletmek.ve destek vermek.başka turlu amerıkan mallarıyla baş edemeyız.boykot etmenın anlamı yok.cunku 10 malin 9 u amerıkan.hangı bırını boykot etcez.herşeyınde amerıka var.hepımızın evınde en az 1 amerıkan malı var.neyle mucadele etcez. su tabancası ıle zırhlı tankla kafa tutmak gıbı bişi.realist bakan bırısıyım. zor bır hayal bu. onlar heryerde

nk1985
08-02-2007, 13:39
bunu engelleyemeyız..ne yazıkkı ancak asgarı sevıyeye getırırz.amerıkan malları butun pıyasayı sarmış vaziyette.bunu engellemenın tek bır yolu var.yerli yatırıcımcıların piyasalarını genişletmek.ve destek vermek.başka turlu amerıkan mallarıyla baş edemeyız.boykot etmenın anlamı yok.cunku 10 malin 9 u amerıkan.hangı bırını boykot etcez.herşeyınde amerıka var.hepımızın evınde en az 1 amerıkan malı var.neyle mucadele etcez. su tabancası ıle zırhlı tankla kafa tutmak gıbı bişi.realist bakan bırısıyım. zor bır hayal bu. onlar heryerde

katılıyorum arkadaşa şimdi herkez beni amerikan yanlısı diyecek

şu anda kullandığımız bilgisayarı düşünün microsoft intel bu na ne çözüm bulacağız...

pont
08-02-2007, 14:01
mümkün olduğunca ABD ve İsrail malı kullanmıyorum zaten.
destekliyorum boykotu ;)

ak_kiz
08-02-2007, 17:33
bunu engelleyemeyız..ne yazıkkı ancak asgarı sevıyeye getırırz
evet engelleyemeyiz ama asgari seviyeye getrriz e o zaman asgari seviyeye getrelim en azından vicdanımız için