fatih kısaparmak balon baskılı balon ŞİŞLİDE BAŞÖRTÜLÜYE LİNÇ GİRİŞİMİNİ PROTESTO EDİYORUM!!! - AK Parti |AKParti Forum |AK Gençlik |Recep Tayyip Erdoğan |AKPARTİ Gençlik Forumu|

PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ŞİŞLİDE BAŞÖRTÜLÜYE LİNÇ GİRİŞİMİNİ PROTESTO EDİYORUM!!!

ZAksu
09-27-2007, 00:20
ŞİŞLİDE önceki gün korkunç bir olay yaşandı.Şişli metro durağı önünde başörtülü bir kıza saldıran kızlı erkekli grup örtülü kıza sözlü tacizde bulunup başörtüsünü açmak istedi. Olaya şahit olan avukat Tuncer Erdoğan kızı saldırganların elinden güçlükle kurtardı. Av. Erdoğan ''Müdahale etmesem kotlu kızlar kapalı kızın başörtüsünü çıkaracaklardı... Ben herkese ,özellikle de medyaya soğukkanlılık tavsiye ediyorum dedi''
O sırada orada bulunan polis ekiplerinin de olaya müdahale etmeemsi ayrı bir protesto konusudur.
Başörtülülerin açıklara ''mahalle baskısı'' uygulayacağı gibi saçma bir söylentinin dolaştığı ülkemde asıl kimler mahalle baskısı görüyor buyrun...

Sukût-u_Hayal
09-27-2007, 00:35
bende olay yerinde bulunduğu halde olaya müdahele etmeyen polisi protesto ediyorum...

selahattin_ay
09-27-2007, 01:57
baski imis...
onlarin hepsini tuza bastirip asirlarca bekleteceksin

sidre
09-27-2007, 02:00
boyle bır ulkede yasıyoruz ne dınımız ne memleketımız nede koruyucalırımız bellı bızı dusman olarak goruyorlar ortumuz yuzunden ama kendılerı utanmasalar can alacaklar bu ugurda nasıl bır ahlak nasıl bır vıcdan cozemez oldum Türke bıle guvenemez duruma geldık hanı Türk'ün Türk'ten baska dostu yoktu :'(

nuh
09-27-2007, 11:53
abi bırakın polisi oradan sanki halk geçmiyormu ya 3-5 insanda olsa geçmiyomuydu ya olay yeri şişli iğne atsan yere düşmez yerde hiç bi insan gidipte müdahale edememişmi yazık ya bu milletin üzerinde hala ölü toprağı var.

Rûhumun senden İlahî, şudur ancak emeli:
Değmesin ma' bedimin göğsüne nâ-mahrem eli!
Bu ezanlar-ki şehâdetleri dinin temeli-
Ebedî yurdumun üstünde benim inlemeli.

Kafes
09-27-2007, 11:56
arkadaslar ben hala olayi rapor eden beyin abarttigini dusunuyorum. biz Allah'a guvendigimiz takdirde kimse kilimiza zarar veremez.

Dua mu'minin silahidir.

Mu-Alim
09-27-2007, 12:10
arkadaslar ben hala olayi rapor eden beyin abarttigini dusunuyorum. biz Allah'a guvendigimiz takdirde kimse kilimiza zarar veremez.

Dua mu'minin silahidir.

Az önce Haber7'ye düşen bir haber:

polis saldırıyı doğruladı!

Dolayısıyla abartı yok gibi...

Biz baskı filan oluşturmayız,rahat olun.Ama şunun da farkına varın ki bu yapılanlar aynı muameleyi hak ediyorlar!

AkSa- 34
09-27-2007, 12:27
bu ülkede başörtüsüne el uzatanlar ahirette o başörtüsüyle cehenneme bağlarlar da kımaldayamaz inşallah..

amin...

parabol
09-27-2007, 12:31
bu ülkede başörtüsüne el uzatanlar ahirette o başörtüsüyle cehenneme bağlarlar da kımaldayamaz inşallah..

amin...

amııııııın!!!

ZAksu
09-27-2007, 13:09

Dua mu'minin silahidir.

Az önce Haber7'ye düşen bir haber:

polis saldırıyı doğruladı!

Dolayısıyla abartı yok gibi...

Biz baskı filan oluşturmayız,rahat olun.Ama şunun da farkına varın ki bu yapılanlar aynı muameleyi hak ediyorlar!

elbette ki hakkettikleri için korkuyorlar ya biz bunlara zulmettik ya bunlar da bize aynısını yaparsa düşüncesi var onlarda.Ama müslüman kinci değildir elh. da haksızlığa da sessiz kalmaz.

Evrem
09-27-2007, 13:24

amin...
ßeddua etmee.(

POLAT
09-27-2007, 13:29
sıkıyosa Fatih te yapsalardıda görseydim o erkekleri ve kızları nasılmış başörtülüye saldırmak

ee onlarada aslında bi ders vermek lazım ama neyse burda olmaz

ZAksu
09-27-2007, 13:32
sıkıyosa Fatih te yapsalardıda görseydim o erkekleri ve kızları nasılmış başörtülüye saldırmak

ee onlarada aslında bi ders vermek lazım ama neyse burda olmaz

Kesinlikle sıkıysa fatihte yapsınlar :D

aşk-ı ilahi
09-27-2007, 13:33
ben bu olayı yapan zübbeleri kınamıyorum...değmezler...onları bu hale getiren düzeni protesto ediyorum...olaya müdahale etmeyen o iki polisi protesto ediyorum...hayatı protesto ediyorum...kimseye karışmayan insanları protesto edenleri ,protesto ediyorum

anatolia
09-27-2007, 13:38
Allah ıslah etsin böyle beyin özürlüleri utanmazlar ne kadar zavallılarki bi başörtüsünden bu kadar korkuyorlar >:(

akzeinebu
09-27-2007, 13:53
yavv böyle konular açıyonuzz benim ağzımı bozuyonuzz ahh ben orda olcaktımm varyaaaaa şerefsizler.... >:(

AKMURAT
09-27-2007, 15:24
YAA DEMEYIN YAAAA COK UZULDUM.ICIM TITREDI NASIL BU KADAR DENGESIZ OLABILIRLER.BIR BAYANA NASIL BOYLE DAVRANABILIRLER.OFFFFF >:(AYRICA SIZDE FATIH FATIH DEYIP DURMAYIN.TAMAM BAYAGI TESETTURLU BIR KESIMI VAR.AMA OLSUN BIZIM KUCUKCEKMECE DAHA GUZEL KISKANIYORUM AMA ;DHELE BAŞAKŞEHİR GÖRMENİZ LAZIMM OF OFFF.HARIKAAA.

parabol
09-27-2007, 18:06

amin...
ßeddua etmee.(

hakedıyolar be evremm..hatta daha fazlasını hakedıyolar..

bennur
09-28-2007, 17:03
Aman Allah'ım :o hadsizler...nasıl yapabiliyorlar anlayamıyorum yaa >:( >:(

Sweet_Cat
09-30-2007, 13:49
allahm sen benim aklımı koru sinirden beynim zonkluo ne bu yaaa bune ahlaksızlık bune serefsızlıktırr allah topunuzun belasını versin >:(

zeynep_akcin
09-30-2007, 14:00
insanı zorla günaha sokuyolar.....bunlar ilerici! biz gericiyiz yaa ondan oluyo hep bunlar.....bakın bizde böyle bi kaç tanesini pataklayıp ilerici! olsak sorun morun yok.....

bennur
09-30-2007, 14:05
Bu arada benzer bir durumda ankara da yüksel caddesinde bir arkadaşımın başına geldi.başörtüsünü çektiler...Rabbimin adaletine,Ya ADL c.c güvendik,iman ettik,Rabbimin rızası uğruna çekilmekte bu sıkıntılar.Rabbim cezasız bırakır mı sanıyorlar???hem dünyevi hem uhrevi olarak görecekler biiznillah

aşk-ı ilahi
09-30-2007, 15:20
Bu arada benzer bir durumda ankara da yüksel caddesinde bir arkadaşımın başına geldi.başörtüsünü çektiler...Rabbimin adaletine,Ya ADL c.c güvendik,iman ettik,Rabbimin rızası uğruna çekilmekte bu sıkıntılar.Rabbim cezasız bırakır mı sanıyorlar???hem dünyevi hem uhrevi olarak görecekler biiznillah

inşaalah..tek dayanağımız rabbimiz..