fatih kısaparmak balon baskılı balon SİZİN GAZETENİZ HANGİSİ?... - AK Parti |AKParti Forum |AK Gençlik |Recep Tayyip Erdoğan |AKPARTİ Gençlik Forumu|

PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SİZİN GAZETENİZ HANGİSİ?...

DURMAK YOK
04-11-2008, 20:12
HANGİ GAZETEYİ TERCİH EDERSİNİİZ?...

politikaci
04-11-2008, 20:12
ZAMAN gazetesi

merve
04-11-2008, 20:21
ZAMAN tabiki ;)

RDönmezs
04-11-2008, 20:24
Gerçekler ZAMAN'la Anlaşılır..;)

mavera
04-11-2008, 20:32
Cumhuriyet, Milliyet,Birgün,Milli gazete, yeni mesaj...

politikaci
04-11-2008, 20:33
idolüm hürriyet ve cumhuriyet :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

toprock
04-11-2008, 21:17
yeni şafak

AKmetalci
04-11-2008, 21:19
okumuyorum ajansları takip ediyorum.genelde hepsini okurum.

Benide_Kapatın
04-12-2008, 02:57
intenet gazetelerinin tümü,ama ücretli üyelik istediği içim cumhuriyet okuyamıyorum malesef büyük eksikliktir bende:(

Üç mevsim
04-12-2008, 03:06
Vakit, Yeni Şafak, Zaman, Star, Taraf, Bugün, Sabah (var mı unuttuğum)

Hüdaverdi
04-12-2008, 03:39
Sadece Anadolu'da http://img138.imageshack.us/img138/9789/vakitge0.gif
Gerisi fasafiso.

mbayhan
04-12-2008, 09:12
GERÇEKLER ZAMANLA ANLAŞILIR

Sukut-u Hayal
04-14-2008, 17:52
Tabikide ZAMAN.

Obur gazeteler nekadar bolmeye calissa ZAMAN gazetesi okadar birlestirmeye calisiyor..

Nagihan
04-14-2008, 17:55
ZAMAN

parabol
04-14-2008, 17:57
Tarafsız haber...Doğru köse yazıları ve uzman isimler...

SABAH.....

Akmehmet_Akif
04-14-2008, 18:00
ZAMAN TABİYKİ ALLAH KORUSUN ALLAH ŞAŞIRTMASIN DOĞAN GURUBUNUN GAZETELERİNE.

mehmetali
04-14-2008, 19:08
CUMHURİYET

nihal.1990
04-14-2008, 19:10
CUMHURİYET

:D :D :D :D

mehmetali
04-14-2008, 19:11
İSTEWDİGİM OKURUM

nihal.1990
04-14-2008, 19:15
İSTEWDİGİM OKURUM

okursun tabi..okuyamazsın mı dedikkk :)

gencfb63
04-14-2008, 19:20
doğan grubu hariç hepsi ;)

acizane44
04-14-2008, 19:31
Zaman-milli gazete

berg
04-14-2008, 19:32
milli davamı ( http://tbn0.google.com/images?q=tbn:-P8uP2m_8sNMvM:http://naimipek.com/images/Reklam/12milligazete_logo.gif)gazetemle takip ediyorum...

Akmehmet_Akif
04-14-2008, 19:43
İSTEWDİGİM OKURUM

SANKİ KARDEŞ BİZ SANA ŞU GAZETEYİ OKU DİYOZ.SADECE HANGİSİ DAHA ÇOK OKUNUYOR DİYE YAPMIŞ KARDEŞ.
BİZ BİRŞEYMİ DEDİKKİ ŞU GAZZETEYİ OKU DİYE.

ENGİNEER
04-14-2008, 19:53
Bence forum olarak Zaman ve Vakit bizim için tabu olmuş...

Nazlı Ilıcak
Mehmet Barlas
Ergun Babahan
Engin Ardıç
Umur Talu
Emre Aköz

ve daha birçok hasta olduğum yazar şu anda SABAH gazetesinde ve sanıyorum yakın bir zamanda Hürriyet'in amiral gemi olma özelliğini elinden alacak...
Sabah gerçekten harika gazete...

Zaman ve Vakiti de çok fazla okurum ama onlar değişken...Sabah banko (:

berg
04-14-2008, 20:00
Bence forum olarak Zaman ve Vakit bizim için tabu olmuş...

Nazlı Ilıcak
Mehmet Barlas
Ergun Babahan
Engin Ardıç
Umur Talu
Emre Aköz

ve daha birçok hasta olduğum yazar şu anda SABAH gazetesinde ve sanıyorum yakın bir zamanda Hürriyet'in amiral gemi olma özelliğini elinden alacak...
Sabah gerçekten harika gazete...

Zaman ve Vakiti de çok fazla okurum ama onlar değişken...Sabah banko (:

Hasan Karakaya
Serdar Arseven
Hüseyin Üzmez de tabi...

DURMAK YOK
04-14-2008, 20:36
İSTEWDİGİM OKURUM

BEN SANA ŞU GAZETEYİ OKUYACAKSIN DEMİYORUM ZATEN...SADECE HANGİ GAZETEYİ OKURSUNUZ DİYE SORDUM....TABİ ANLAMA KABİLİYETİ... :-X

Mcht_Ln
04-14-2008, 20:45
Zaman alıp okurum ama diğer gazeteleri de netten okurum her ne kadar ayrıntılı olmasada. :-*

atabey02
04-14-2008, 21:04
tüm gazetelere göz atarım özel bir gazetem yok

DURMAK YOK
04-15-2008, 01:17
BENİMDE AÇIKCASI SABİT BİR GAZETE YOK AMA BAZEN İNTERNETTEN OKURUM....

_Yeniden_
04-15-2008, 01:27
Vakit, Zaman, Yeni Şafak, Sabah, Milli Gazete....

YavuzSultanSelim
04-15-2008, 01:28
gazete okumam. internet varken gazeteye ne gerek :D

nur_akp_63
04-15-2008, 15:33
Birbirimize düşmek mi
Birbirimizi düşünmek mi...

Zaman yani :D

kardelen007
04-15-2008, 15:36
zaman yeni şafak okurum internetten de takip ederim ama...

lal85
04-15-2008, 15:41
her gazeteyi incelerim sabah işe gelince 8)

DURMAK YOK
04-15-2008, 18:15
BEN GENELLİKLE İNTERNETTEN TAKİP EDERİM OLAYLARI...

alibey
04-15-2008, 20:32
her zamn cumhuriyet

isimsiz
04-15-2008, 22:47
maalesef zamana aboneyim evet geliyor diye okuyorum işte. ama benim gazetem MİLLİ GAZETE elimden geldiği kadar onu takip etmeye çalışıyorum ve severek okuduğum tek gazete "HAK GELDİ BATIL ZAİL OLDU" :-*

Müntesip
04-15-2008, 22:49
zaman-yeni şafak-vakit-star-bugün-milli gazete-sabah-taraf

Sukût-u_Hayal
04-15-2008, 22:50
Türkiye ....

Akıncı_Gençlik
04-15-2008, 23:04
Öncelikle Milli Gazete Olmazsa olmazımızdır

ama elimize geçtikçe vakit,zaman,yeni şafak,türkiye,taraf gibi gazeteleride okuyorum

DURMAK YOK
04-16-2008, 09:04
gazete okumam. internet varken gazeteye ne gerek :D

DEGİL Mİ .... :D

akgenclik56
04-16-2008, 16:10
ZAMAN

Necip Fazıl
04-16-2008, 16:37
tabiki ZAMAN

aslanimdo
04-17-2008, 00:18
Vakit, Zaman, Yeni Safak, Türkiye 4 süper gazete, ayrica inter siteden www.habervaktim.com ve www.haber7.com

cihan24rte
04-19-2008, 12:34

sen nesin ya.

mavera
04-19-2008, 12:36

sen nesin ya.

fani bir beser neden ki ;)

cihan24rte
04-19-2008, 13:05

sen nesin ya.

sen herşeye böyle muhalefet olmak zorundamısın kardeşim.kıllık yapma.chplimisin nesin ya muhalefetten başka bi iş görmüyon...

mavera
04-19-2008, 13:08

sen nesin ya.

sen herşeye böyle muhalefet olmak zorundamısın kardeşim.kıllık yapma.chplimisin nesin ya muhalefetten başka bi iş görmüyon...

Chp li olmak suc mu :)..ayrica mesajima atifta bulunan sensin, hosuna gitmeyen cevap alinca laf yetistirmeye calisanda sensin..
Biraz genis bakis acisiyla bakalim lütfen, herkes sizin bakis acinizdan bakmak zorunda degildir ;)

cihan24rte
04-19-2008, 13:10

sen nesin ya.

Chp li olmak suc mu :)..ayrica mesajima atifta bulunan sensin, hosuna gitmeyen cevap alinca laf yetistirmeye calisanda sensin..
Biraz genis bakis acisiyla bakalim lütfen, herkes sizin bakis acinizdan bakmak zorunda degildir ;)

yok chpli olmak suç diil hatta sana çok yakışır.:d

mavera
04-19-2008, 13:17
Anladigim kadariyla yasin ufak..kendini ispatlama cabasindasin, ne diyelim kolay gelsin o zaman ;)..
Birde bilgi sahibi olmadan, fikir sahibi olma yoksa böyle gülünc duruma düsersin yani bir sekilde benim hakkimda fikir yürütecegine önde bilgi sahibi olsaydin böyle populist yaklasmazdin 8)

cihan24rte
04-19-2008, 13:20
Anladigim kadariyla yasin ufak..kendini ispatlama cabasindasin, ne diyelim kolay gelsin o zaman ;)..
Birde bilgi sahibi olmadan, fikir sahibi olma yoksa böyle gülünc duruma düsersin yani bir sekilde benim hakkimda fikir yürütecegine önde bilgi sahibi olsaydin böyle populist yaklasmazdin 8)

senin bildiğin şeyler kadar benim unutmuşluğum var..ama sen eğer böyle kıllık yapmayı bilgi olarak algılıyosan deniz baykaldan bilgili adam yok çünkü oda aynı senin gibi.illa bi cinslik yapıo..sosyal işleri söledim bide okulumu ve yasımı söliyim istersen.yaşım 21 kendimi ispatlama gibi bi cabam olamaz.ayrıca erzincan üniversitesi hukuk fakültesi 2. sınıf öğrencisiyim.

mavera
04-19-2008, 13:23
Vay vay cok önemli bir sahsiyetle muhatabiz...ben ettim sen eyleme ben ne bileyim sizin böyle bir sahsiyet oldugunuzu :)..
afedersin ama basbakan olsa benim nazarimda bir ehemiyyeti yok ben yine dogru bildigimi söylerim, sanada tavsiyem kendini tanitmaktan cok insanlari tanimayi ögren önce..
madem sosyal islerle ilgileniyorsun biraz sosyoloji ögrende sosyal bir ortamda herkesin farkli düsünebilecegini idrak et yoksa ben deveye hendek atlatmaya gidiyorum 8)

cihan24rte
04-19-2008, 13:26
Vay vay cok önemli bir sahsiyetle muhatabiz...ben ettim sen eyleme ben ne bileyim sizin böyle bir sahsiyet oldugunuzu :)..
afedersin ama basbakan olsa benim nazarimda bir ehemiyyeti yok ben yine dogru bildigimi söylerim, sanada tavsiyem kendini tanitmaktan cok insanlari tanimayi ögren önce..
madem sosyal islerle ilgileniyorsun biraz sosyoloji ögrende sosyal bir ortamda herkesin farkli düsünebilecegini idrak et yoksa ben deveye hendek atlatmaya gidiyorum 8)

beni o göreve binali yıldırım layık gördü..3-5 çapulcu toplanarak beni biyerin sorumlusu yapmadı :D hadi eyvallah.

mavera
04-19-2008, 13:28
seviye ve üslup farki demek ki icimizde yeterince cürük var 8)

cihan24rte
04-19-2008, 13:32
sen ajansın ajan.ak partili falan diilsin.kesin chpli yada dtplisin sen...sizin içinizde tabiki çürük olacak hatta hepiniz çürüksünüz.ama ak parti içinde tek bi çürük bile yok.ayagını denk al.kendi çapında espriler falan yapıp durma ciddi ol.soytarımısın sen

mavera
04-19-2008, 13:34
sen ajansın ajan.ak partili falan diilsin.kesin chpli yada dtplisin sen...sizin içinizde tabiki çürük olacak hatta hepiniz çürüksünüz.ama ak parti içinde tek bi çürük bile yok.ayagını denk al.kendi çapında espriler falan yapıp durma ciddi ol.soytarımısın sen

ajanim ben ajan bak fisledim seni, aldim bilgilerini hemen merkeze iletiyorum 8) ya cidden egitim niye sadece cehaleti aliyor ki, bu arkadas hukuk fakültesindeyse vah benim güzel ülkeme 8)
ayagimi denk almazam ne olacak söyle bakalim 8)

cihan24rte
04-19-2008, 13:35

ajanim ben ajan bak fisledim seni, aldim bilgilerini hemen merkeze iletiyorum 8) ya cidden egitim niye sadece cehaleti aliyor ki, bu arkadas hukuk fakültesindeyse vah benim güzel ülkeme 8)

ülkenin vay haline tabi.senin gibi adamlar var ne olduğu bellisiz.

mavera
04-19-2008, 13:37
Niye ki belli olmak icin buraya seceremizi mi serelim...ben ajanim, ajan kimin ajanayim belli degil ama sen bittin yakinda ergenokandan iceri girersen sasma 8)

cihan24rte
04-19-2008, 13:40
Niye ki belli olmak icin buraya seceremizi mi serelim...ben ajanim, ajan kimin ajanayim belli degil ama sen bittin yakinda ergenokandan iceri girersen sasma 8)

birazcık adam olmayı dene.ben girdim kendi yorumumu yaptım.yeni bi üyeyim sen daha yazar yazmaz atladın.bi hoşgeldin de.madem ak partiliyiz burda buluşmusuz bundan güzel şeymi var.sen burda polemik yaratmak içinmi varsın.kardeşlik duyguların alındımı burda.

mavera
04-19-2008, 13:43

birazcık adam olmayı dene.ben girdim kendi yorumumu yaptım.yeni bi üyeyim sen daha yazar yazmaz atladın.bi hoşgeldin de.madem ak partiliyiz burda buluşmusuz bundan güzel şeymi var.sen burda polemik yaratmak içinmi varsın.kardeşlik duyguların alındımı burda.

Hosgeldin 8)..
hayrola bir anda bir dönüs oldu kardes sen yeni üyesin diye yoksa yorumuna cevap vermeyelim mi, katilmadigimizi belirtmeyelim mi madem yeni üyesin bir bak, ne nedir, ne degildir hemen öyle sen chp lisin diye niye atliyorsun 8)..
ben sitenin polemik cikartmaktan sorumlu üyesiyim malum polemik cok reyting yapiyor o yüzden böyle oluyor, idare ediver artik cok degerli erzincan genclik kollari sosyal isler sorumlusu arkadasim!

DURMAK YOK
04-20-2008, 22:35

KEŞKE TARTIŞMA KONUSU AÇSAYDIK....İYİ KONUYMUŞ BU... :D

MHAKANM
04-20-2008, 23:02
zaman okurum ama cumhuriyet te okurum bakarım rakiplerimiz ne söylemiş onlara cevap bulurum düşmanını bilcenki ne yapçağını bil

iclal
04-23-2008, 11:59
:-*zaman gazetesi :-*

AKPLİGENÇ
04-23-2008, 19:20
Sadece Anadolu'da http://img138.imageshack.us/img138/9789/vakitge0.gif
Gerisi fasafiso.

her zaman ''vakit''e güvenirim ve okurum.

fütüvvet
04-23-2008, 19:22
http://medya.zaman.com.tr/zamantryeni/pics/zamanonline.gif

Gönlümüzün Gazetesi..

mavera
04-24-2008, 13:35
http://www.medyahaber.com/haber_imaj/cumhuriyet.jpg

Tehlikenin farkindayiz 8)

ercanak
04-24-2008, 18:39
zaman- yeni şafak tercihim

Akmehmet_Akif
04-24-2008, 20:51
CUMHURİYET

İLAHAN SELÇUĞUDA OKUYORMUSUN YAZILARINI :D

jules
04-25-2008, 12:53
Zaman(yalnız mizanpajı ödül almasına rağmen bana hep garip gelirdi..tabi alışmışım diğer gazetelere..alışmam zor oldu ;D)
Sabah
Star

ofli
05-07-2008, 18:26
ZAMAN ve TARAF...
Ama unutmayın arkadaşlar.Gerçekleri yazan gazeteler de var:Milliyet-Hürriyet-Akşam-Posta-Vatan :) :) :) :) :) :D :D

Nurullah03
05-07-2008, 18:31
Vakit Zaman Yeni Şafak

akmerter
05-08-2008, 20:36
CUMHURİYET SOZCU POSTA

vuslata özlem
05-08-2008, 20:48
internet gazete ;D

Liberal_Demokrat
05-13-2008, 12:14
Taraf gazetesini okuyorum.

Liberal_Demokrat
05-13-2008, 12:16
Zaman gazetesi okuyan arkadaşlara bir sorum var: Zaman neden bedava satılıyor? Fethullah Gülen'in gazetesi olduğu doğru mu?

fütüvvet
05-13-2008, 12:23
Zaman gazetesi okuyan arkadaşlara bir sorum var: Zaman neden bedava satılıyor? Fethullah Gülen'in gazetesi olduğu doğru mu?

SEN GERÇEKTEN SAÇMALAMA DÖNEMİNDESİN HERHALDE..

Liberal_Demokrat
05-13-2008, 12:24

Hayır ciddi bir soru sordum. Neden cevaplamaktan kaçıyorsunuz?

NuR-eFSaN
05-13-2008, 12:25
Bende zaman gazetesi hatta aboneyimdir hem eve gelir hem işyerine . .

Bu arada zaman gazetesının hiç bedava satıldığını görmedim.Doğru haber doğru yerde ve doğru ZAMAN' DA yer alıyor.

Satışları gayet iyi. . . Onun şunun gazetesi diyede yadırgamamak lazım bence. . .Önemli olan gazetenın kalitesidir.En azından saçma sapan haber yok . . Yok şu şık bu rüküş şu şunla yakalandı bu bunla görüntülendi.Türkiyeyı bunlar kurtarmayacak yada yürütmeyecektir... Zaman gazetesine Helal olsun ve kendisinide çok bşarılı buluyorum.

Üstelik gazetenın ekleri zaman gençlik olsun haftasonu eki olsun gayet muhteşem :-*

Liberal_Demokrat
05-13-2008, 12:29
.En azından saçma sapan haber yok . . Yok şu şık bu rüküş şu şunla yakalandı bu bunla görüntülendi.Türkiyeyı bunlar kurtarmayacak yada yürütmeyecektir...

Yalan söylemeye gerek yok. Magazin haberleri zevkle okuyorum. En azından siyaset gibi hep aynı gündem yok. Sürekli değişen bir gündemi var. Magazin haberleri konusunda Hürriyet gazetesini ve Haftasonu dergisi hoşuma gider.

Magazin de bir Türkiye gerçeği. Bir gazetenin asgari de olsa magazin haberi vermesi gerektiğine inanıyorum.

fütüvvet
05-13-2008, 12:33

ALLAH İÇİN SANA CEVAP VERİRİM..
YETERKİ İYİ NİYETİNİ GÖSTER..
YETERKİ DİNLE VE OKU..YETERKİ MAKUL OL..

Mcht_Ln
05-13-2008, 12:35

Sen bu söylediğini kanıtla! Bende öyle olmadığını kanıtlayacam! Var mısın?? Lakin kulaktan duyma gibi abuk subuk kanıtları kabul etmiyoruz.

Liberal_Demokrat
05-13-2008, 12:35

İyi niyetliyim. Lütfen sorumu cevaplayınız.

NuR-eFSaN
05-13-2008, 12:36
Tabiki magazin önemli ama toplumda bu yanlış yerlere gidiyor. . .Ben bir kaç defa hürriyet gazetesi ve posta gazetesi aldım oda kupon için almıstım . . .

Ve magazin sayfasında gerçi ayrı sayfası yok gazetesın yarısı magazin :-\

Neyse konuya geleyim size soruyorum mesela çağla şikel emre altuğla nişanlandı yok bu sene şunlar trendy olacak . . .Bunların topluma ne faydası var ben bunları Tv den de izlerim . . . Bu türkiye doğru yada gerçekleri magazinle görmeyecek.Zaman gazetesin de abartılmamıs sekli mevcut . . .Konu dağılacak biraz ama konu zaman ın bedava satılıp satılmamasıydı ?

Gerçekler ZAMAN la anlaşılır diyorum . . .

Liberal_Demokrat
05-13-2008, 12:40

Sen bu söylediğini kanıtla! Bende öyle olmadığını kanıtlayacam! Var mısın??

Evlere bedava dağıtılmadığını mı iddia ediyorsunuz? Fethullah Gülen cemaatine bağlı olanlara badava dağıtılıyor. Ben demiyorum, Zaman okurları diyor. Abonelik sistemi adı altında bedava satılacağına serbest piyasa koşullarına bırakılsa daha iyi olur. Adamın yiyecek ekmeği yok ama her gün evine Zaman gazetei gelir. Yiyecek ekmeği olmayanların bir gazeteye abone olacağını düşünmek bile saçma.

NuR-eFSaN
05-13-2008, 12:43

Evlere bedava dağıtılmadığını mı iddia ediyorsunuz? Fethullah Gülen cemaatine bağlı olanlara badava dağıtılıyor. Ben demiyorum, Zaman okurları diyor. Abonelik sistemi adı altında bedava satılacağına serbest piyasa koşullarına bırakılsa daha iyi olur. Adamın yiyecek ekmeği yok ama her gün evine Zaman gazetei gelir. Yiyecek ekmeği olmayanların bir gazeteye abone olacağını düşünmek bile saçma.

Kardeşim derdin yokmu senın bunlarla uğrasıyorsun . . .Yiyecek ekmeği yokmuşta evıne zaman gazetesi geliyor Allahım ya kendıme hakım olamıycam kusura bakmayın Sizin amacınız farklı ne için buraya geldiğinizde ortada ortalığı karıştırıp gündem yaratmayın bu sitede . . .

Liberal_Demokrat
05-13-2008, 12:43
Tabiki magazin önemli ama toplumda bu yanlış yerlere gidiyor. . .Ben bir kaç defa hürriyet gazetesi ve posta gazetesi aldım oda kupon için almıstım . . .

Neyse konuya geleyim size soruyorum mesela çağla şikel emre altuğla nişanlandı yok bu sene şunlar trendy olacak . . .Bunların topluma ne faydası var ben bunları Tv den de izlerim . . . Bu türkiye doğru yada gerçekleri magazinle görmeyecek.

ABD'de ve Avrupada da magazin haberleri veriliyor. Magazin haberleri okuyarak, ülke ters bir yöne gitmez. Kişinin örnek aldığı sanatçılar vardır. O sanatçılar hakkında bilgi edinmesi en doğal hakkı. Magazin de bunları karşılar.

Mcht_Ln
05-13-2008, 12:49

Kimseye bedava verilmiyor.Kendin söylüyorsun abonelik diye.Bugüne kadar kimseye bedava dağıtıldını ne gördüm ne de duydum.Adamın yiyecek ekmeği olmasa emin ol zamandan önce ekmek gelir evine hergün.Anlar mısın bilmem.

NuR-eFSaN
ABDE VEYA AVRUPADA VERİLEBİLİR AMA TÜRKİYENIN YAPISI NI ÖRF VE ADETLERİNİ BU ÜLKELERLE BIR TUTAMAZSINIZ. . .
KUSURA BAKMAYIN AMA AÇIK SAÇIK İNSANLARI BU GAZETELERDE GÖRMEK İÇİN PARAMI SOKAĞA ATAMAM. . .

YOK BEDAVA SATILIYOR YOK SN.FETHULLAH HOCANIN GAZETESIYMIŞ BUNLARIN HEPSİ ZAMANIN BASARISI ÇEKEMEYENLER İÇİN SÖLENMİŞ ORTALIK LAFLARDIR.SEN GİT BAKALIM ÜCRETSİZ ZAMAN GAZETESİ İSTE MARKETTEN VERECEKLER Mİ ?

HERKESIN KENDINE GÖRE OKUDUĞU GAZETE VARDIR SİZ HURRİYET OKUYASANIZ SAYGIM VARDIR AMA MILLETİN ZAMAN OKUMASINA NEDEN GOCUNUYORSUNUZ HAK SEÇİMİ KENDİ YAPIYOR UĞRASMAYIN BU İŞLERLE SİZE GÖRE DEĞİL BUNLAR ! . . .

fütüvvet

İyi niyetliyim. Lütfen sorumu cevaplayınız.

Bu tür soruları ortaya atanların ortak özelliği zaman düşmanlığı
ama ortak olmayan farklı açıları da var.. her soru farklı bir cepheden sorulduğundan cevaplarda ayrı ayrı olması gerekiyor
o yüzden hepsinede olmasada duyduklarıma cevap vermeye çalışacağım..

Cevaplar soruların içinde kardeşim:

Para ile satılanlarmı okunuyor zaman mı ?
Halkın sahip çıkması iyimi dir kötümüdür ?
Yalan haber yapmıyor diye alanlarmı haklıdır diğerlerimi ?
Bedava satılıyor diyenlerin tirajımı eriyor yoksa zamanın tirajımı ?
Dürüstün itibarımı yükselir yoksa diğerlerininkimi ?
En çok yalan haber yapan gazeteleremi inanalım yoksa yalanlarını manşet yapanlaramı ?
Abone sayımız artsın diyen bir gazete okuru ve gazetesi hakkında ne düşünülür ?
...

Mcht_Ln
05-13-2008, 12:52

Neyse konuya geleyim size soruyorum mesela çağla şikel emre altuğla nişanlandı yok bu sene şunlar trendy olacak . . .Bunların topluma ne faydası var ben bunları Tv den de izlerim . . . Bu türkiye doğru yada gerçekleri magazinle görmeyecek.

ABD'de ve Avrupada da magazin haberleri veriliyor. Magazin haberleri okuyarak, ülke ters bir yöne gitmez. Kişinin örnek aldığı sanatçılar vardır. O sanatçılar hakkında bilgi edinmesi en doğal hakkı. Magazin de bunları karşılar.

ABD'nin halini bilmiyorsun galiba.Sokakların nasıl pislik olduğunu, suç oranlarının ne derece yüksek olduğunu...Öyle olacaksak bırak ekonomi kötü olsun!

fütüvvet
05-13-2008, 12:53
Fethullah Gülen cemaati nin olmadığını Fethullah gülen söylüyorken
haala bunu iddia etmek YALANCILIK VE İFTİRACILIKTAN başka bi şey değildir..

FETHULLAHÇILAR YOKTUR KARDEŞİM
FETHULLAH CI CEMAATİ YOKTUR KARDEŞİM
FETHULLAH HOCACI VEYA FETOCU DİYE BİR GURUP VEYA CEMAATTE YOKTUR..

OLMAYAN Bİ ŞEYİ HAALAA VAR GİBİ SAĞDA SOLDA BİRİLERİNE SATAŞMAK İÇİN VEYA BİRİLERİNİ ÜRKÜTMEK İÇİN KULLANANLAR İFTİRACIDIR VEYA ART NİYETLİDİRLER..VEDE YALANCIDIR..

TUYEM
05-13-2008, 12:55
Vakit Ve Zaman....

Canan ERDOĞAN
05-13-2008, 12:56

OLMAYAN Bİ ŞEYİ HAALAA VAR GİBİ SAĞDA SOLDA BİRİLERİNE SATAŞMAK İÇİN VEYA BİRİLERİNİ ÜRKÜTMEK İÇİN KULLANANLAR İFTİRACIDIR VEYA ART NİYETLİDİRLER..VEDE YALANCIDIR..
ANLAMAZLAR ...

By_ÇAKIR
05-13-2008, 12:56
STAR, TARAF, ZAMAN, SABAH 4'ünden şaşmam.

NuR-eFSaN
05-13-2008, 12:57
Ortalığı kariştırmak için burda olduğunuz belli . . .

Fethullah gülen zaman gazetesinde yazılar yazıyor yada zaman okuyor diye sizin demenizle Fethullah gülen e ait olması gerekmez ve değildir de . .Anlaşılmıştır herhalde baska ortalık söleyecek lafınız yoksa eğer ! . ..

fütüvvet
05-13-2008, 13:01
Liberal demokrat dersine iyi çalışmışsın
bakıyorumda damardan giriyorsun
her seçtiğin başlıklar tam da damardan girilecek başlıklar..
bizde hepbirlikte senin peşinden geliyoruz
emiinim kıs kıs gülüyorsundur..yandaşlarına anlatacağın çook komiklikler bulmuşsundur..
burdaki insanların ne kadar olgun olduklarına bakki sana cevap verme yarışına girdiler..
BEN BU FORMU SEVİYORUM..ARKADAŞLARIMIDA SEVİYORUM..

By_ÇAKIR
05-13-2008, 13:03
Tamam sinirlenme... ;)

Kimin ne olduğunu biz biliyoruz. Onlar kendilerini kandırıyorlar. Bizde onlara konuşunca kendimi duvara konuşmuş gibi hissediyorum

Liberal_Demokrat
05-13-2008, 13:03

Arkadaşlar inanın ortalığı karıştırmak veya sizleri germek için yazmıyorum. Öyle bir amacım yok. Sadece bilgi edinmek istiyorum. Yalnız arkadaşım Fethullah Gülen cemaatini nasıl inkar edersin? Türkiye'nin her yerinde Fethullahçıların öğrenciler için yurtlar açtığı ve evler satın aldığı da bilinen bir gerçek. Fethullahçıların Emniyette kadrolaştığı da başka bir gerçek. İnkara gerek yok. İnkar politikasıyla bir yere varamayız.

fütüvvet
05-13-2008, 13:06

Arkadaşlar inanın ortalığı karıştırmak veya sizleri germek için yazmıyorum. Öyle bir amacım yok. Sadece bilgi edinmek istiyorum. Yalnız arkadaşım Fethullah Gülen cemaatini nasıl inkar edersin? Türkiye'nin her yerinde Fethullahçıların öğrenciler için yurtlar açtığı ve evler satın aldığı da bilinen bir gerçek. Fethullahçıların Emniyette kadrolaştığı da başka bir gerçek. İnkara gerek yok. İnkar politikasıyla bir yere varamayız.

YALANCILARDAN
ULUSALCILARDAN
VE SİYASETEN DÜŞMAN OLANLARDAN
VE DTP LİLERDEN
VE DE ERGENEKONCULARDAN BAŞKA KİMSE BU TABİRİ KULLANMIYOR..

NEDEN KULLANILDIĞINIDA DAĞDAKİ ÇOBANA SOR İSTERSEN.. O GAZETE BİLE OKUMADIĞI HALDE DOĞRUYU SÖYLEYECEKTİR..

By_ÇAKIR
05-13-2008, 13:06
1- Kadrolaşmayı açtınız araştırmalarım her zaman vardır benim. En basitinden örnek vermek isterim.

TRT Bir devlet kuruluşu değil mi?
AK PARTİ hükümetinde TRT'ye sadece 21 kişi işe alınırken.

Neden AKPARTİ hükümetinden önceki her hükümette 2000''e kadar varan kişi işe alındı. Her hükümet kendi kadrosunu kurmuş. 21 kişi kadroysa ben insanlığımdan şüphe duyarım.

Liberal_Demokrat
05-13-2008, 13:09
emiinim kıs kıs gülüyorsundur..yandaşlarına anlatacağın çook komiklikler bulmuşsundur..
burdaki insanların ne kadar olgun olduklarına bakki sana cevap verme yarışına girdiler..

Arkadaşım neden her yere aynı şeyi yazıyorsun? O yazını okumuştum. Bir daha yazmana gerek yoktu. Olgunum demişsiniz. Sanki ben çocuk muyum? Ben 28 yaşında biriyim. En ufak eleştiride bile bana yaptığınıza bakın. Hiç oluyor mu öyle? Lütfen beni eleştireceğinize fikirlerimi eleştiriniz.

By_ÇAKIR
05-13-2008, 13:10
Üstteki mesajımda düşünceni eleştirdim.

fütüvvet
05-13-2008, 13:11

Arkadaşım neden her yere aynı şeyi yazıyorsun? O yazını okumuştum. Bir daha yazmana gerek yoktu. Olgunum demişsiniz. Sanki ben çocuk muyum? Ben 28 yaşında biriyim. En ufak eleştiride bile bana yaptığınıza bakın. Hiç oluyor mu öyle? Lütfen beni eleştireceğinize fikirlerimi eleştiriniz.

ESTAĞFİRULLAH
OLGUN OLAN BEN DEĞİLİM
BEN OLGUNUM DA DEMEDİM..
ONU BİLE YANLIŞ ANLAMIŞSIN..NE DİYİM..İYİ OKU İYİ BAK..ANLAMAY AÇALIŞ..ANLAMASANDA Bİ SOR DEĞİLMİ AMA..

NuR-eFSaN
05-13-2008, 13:14
Cemaat adı altına almak yanlış bence yada fethullahçılar süleymancılar demeside doğru değildir.Bunlar İslam alimidir ve böyle demek hoş kalmaz gelelim ev yurt meselelerine Fethullah Gülen eğitime önem verdiyse bunda ne kusur var öğrenciler için gerek evde gerekse yurtta yapar bu toplumun eğitime ihtiyacı var Bu yuzdende öğrenciler için elinden geleni yapmaktadır.Tabi bunu siz anlayamazsınız düşünceleriniz ortalığı karıstırmak olduğu için göremeyebılırsınız hakıkatleri. . .

tayyipleyiz
05-13-2008, 13:17
Kadrolaşma deyince akla ne gelir acaba... Geçmiş döneme bakıldığında bunun gerçel örnekleri sergilendi ... Tektip insan modeli oluşturmanın bedelini halen ödüyor bu ülke ve güzide insanları... Kadrolaşma bugüne kadar ehil ollmayan insanların yerleri işgali ile gerçekleşti. Eğer bugün belli makamların satatükocu zihniyetin egemenliğine girdiği gerçeği görmezden gelinirse; bu gerçeği de görmezden gelebiliriz.

Peki bugün kadrolaşma varmı? Kadro veriliyor illaki ancak; bir iş kuruyorsunuz ve bu işin en sağlıklı nasıl yürür fiziblitesini de yapmak zorundasınız. Bu fizibilite en ehil olanın, idolleri uğruna yaşamayan insanların göreve getirilmesi ile olur.Kadrolaşmadan anlaşılan bu ise kadrolaşılıyor. Ama bunların icraatlarına bakılıp, ideolaojik bir yaklaşım mı izliyor yoksa, sistemide mi ehilleştiryor, iyi işletiyor diye değerlendirme yapmak daha yaklaşım bakımından sağlıklı olur diye düşünüyorum.

"Ocu, bucu, şucu" tabirlerinin yanında delillerle konuşulsa, icraatlara bakılsa reel bir çerçeve belirlenmiş olur. Zanlar ile harekete girilmiş de olmaz hani ... ;)

akgenclik56
05-13-2008, 13:18
:-*

Liberal_Demokrat
05-13-2008, 13:22
Kadrolaşma deyince akla ne gelir acaba... Geçmiş döneme bakıldığında bunun gerçel örnekleri sergilendi ... Tektip insan modeli oluşturmanın bedelini halen ödüyor bu ülke ve güzide insanları... Kadrolaşma bugüne kadar ehil ollmayan insanların yerleri işgali ile gerçekleşti. Eğer bugün belli makamların satatükocu zihniyetin egemenliğine girdiği gerçeği görmezden gelinirse; bu gerçeği de görmezden gelebiliriz.

Peki bugün kadrolaşma varmı? Kadro veriliyor illaki ancak; bir iş kuruyorsunuz ve bu işin en sağlıklı nasıl yürür fiziblitesini de yapmak zorundasınız. Bu fizibilite en ehil olanın, idolleri uğruna yaşamayan insanların göreve getirilmesi ile olur.Kadrolaşmadan anlaşılan bu ise kadrolaşılıyor. Ama bunların icraatlarına bakılıp, ideolaojik bir yaklaşım mı izliyor yoksa, sistemide mi ehilleştiryor, iyi işletiyor diye değerlendirme yapmak daha yaklaşım bakımından sağlıklı olur diye düşünüyorum.

"Ocu, bucu, şucu" tabirlerinin yanında delillerle konuşulsa, icraatlara bakılsa reel bir çerçeve belirlenmiş olur. Zanlar ile harekete girilmiş de olmaz hani ... ;)

Kadrolaşmaya karşıyım. Kadrolar alınırken sadakat değil, liyakat kuralları geçerli olmalıdır.

tayyipleyiz
05-13-2008, 13:24
Sevgili kardeşim farklı bir şey mi yazmışım ... Anlayamadım ... ;)

NuR-eFSaN
05-13-2008, 13:24
BJK ÇARŞI HERŞEYE KARŞI - Bunla bağlantınız var mı ?

Her şeye karşı çıkıyorsunuz burada bulunma amacınız nedir ?

By_ÇAKIR
05-13-2008, 13:25
Yazmasanda öyle anlarlar... :D

Çarşı meselesine gelince sana destek verdim arkadaşım...

ethemkara1
05-13-2008, 13:32
günlük aktif hayatımda ZAMAN okuyorum sinemagünlerindede cumhuriyet okuyorum avcılar bld chp olduğu için beleş yoksa parama kıyamam . ;D

Liberal_Demokrat
05-13-2008, 13:50

Ben FENERBAHÇELİYİM. Bahsi geçen grupla bağlantım yok.

NuR-eFSaN
05-13-2008, 14:05
Nasıl olmaz hayret ettim bence bağlantınız olmalı konu zaman ın fethullah gülenle bağlantısını geçelim SİZİN bence olmalı hayret ettim doğrusu nasıl yok bu kadar herşeye karşı çıkan bır ınsanın :o :-\

Bu arada aklınızdaki sorular gitmiştir umarım ?

Bostancı
05-13-2008, 14:16
Evdekiler vakite abone benide vakitçi yaptılar :P değiştirmeye uğraşıyolar beni ama başaramıyacaklar >:(

:D

Milli Gazete,Vakit ikisini'de severek okurum ;)

Liberal_Demokrat
05-13-2008, 14:17
Nasıl olmaz hayret ettim bence bağlantınız olmalı konu zaman ın fethullah gülenle bağlantısını geçelim SİZİN bence olmalı hayret ettim doğrusu nasıl yok bu kadar herşeye karşı çıkan bır ınsanın :o :-\

Bu arada aklınızdaki sorular gitmiştir umarım ?

Sorularımı cevapladığınız için teşekkürler.

fütüvvet
05-13-2008, 14:23

Ben FENERBAHÇELİYİM. Bahsi geçen grupla bağlantım yok.

BENDE JAPON DEĞİLİM.. :D

RDönmezs
05-13-2008, 23:13
ZAMAN yahu ZAMAN :D

Kafes
05-13-2008, 23:18
bi tek zaman okudum onu da zorlaa hic sevmiyorum ki gazete okumayi :)

ofli
05-22-2008, 18:16
ZAMAN...SABAH...Ama hepsini takip ediyorum gibi...

fütüvvet
05-22-2008, 18:17
http://medya.zaman.com.tr/zamantryeni/pics/zamanonline.gif

CeVHeR
05-22-2008, 18:25
Vakit varken, http://img138.imageshack.us/img138/9789/vakitge0.gif okuyun... :-*

tayyipleyiz
05-22-2008, 18:27
Biz çoğunu okuyoruz, bilgi her nerede ise ...

sertkaya
05-22-2008, 18:30
valla ne bulursam onu
okurum