fatih kısaparmak balon baskılı balon Tercüman Gazetesini Protesto'ya Davet ediyorum - AK Parti |AKParti Forum |AK Gençlik |Recep Tayyip Erdoğan |AKPARTİ Gençlik Forumu|

PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tercüman Gazetesini Protesto'ya Davet ediyorum

EpiVaTeS
11-01-2007, 00:47
Arkadaşlar Bu Alçakca Manşet için bir şeyler yapmamız gerektiğine inanıyorum Lütfen Duyarlı Vatandaşlarımız hangi partiden olursa olsun bu Karamehmete haddini bildirmemiz gerektiğine inanıyorum Lütfen Gereğini yapalım

haber için:
http://www.akpartiforum.com/index.php?board=103.0

erenon
11-01-2007, 01:31
sonuna kadar destekliyorum ,ama bu olay yeni değil bir kaç gün öncede teröre lanet mitinglerinde baş örtülüler niçin yok diyen bir bayanın görüntülerini defalarca gösterdiler televizyonda

EpiVaTeS
11-01-2007, 01:34
kıvranıyor karamehmet ulan şerefsiz senin Tarihine bak bakalım bi adları ezan ile konup sela ile gömülen uğruna nice şehitler verdiğimiz Vatanın insanı bir tanı adi p.....k

Meftun
11-01-2007, 10:03
evet arkadaşlar birşeyler düşünüp harekete geçelim

akrebin kıskacı
11-01-2007, 11:07
Tercüman Gazetesi milli duyguları sömüren bir kağıt parçasından ibaret...Kimlere tercüman olduğunu da biz gayet iyi biliyoruz...Kartel medyasının baş elamanı...Sadece işi gücü ticaret...Gazetenin görünen görevi ''ulasılcılık'' yapmak...Bu uyduruk kelimenin uyduruk düşüncelerini çok iyi yansıtıyorlar...Asıl görevi Aydın Doğan'ı eleştirip medyada önemli bir yer edinip daha fazla para kazanmak(AL BİRİNİ VUR ÖTEKİNE)...Hükumet aleytarlığın sözcülüğünü yapıyor...Seçimden önce Mhp-Chp birleşimini destekleyen ve bu konuda halka soruyormuş gibi kafasından anketler yapan ve Mhp'yi 1.parti Chp'yi 2.parti gösteren yalan dolanda en üstlerde trajda rezil bir vaziyette olan ve en az onun kadar rezil bir gazete...BEN BU REZİL ÜSTÜ REZİL GAZETEYİ PROTESTO ETMEKLE KALMAYIP ONLARIN BU ZAVALLI VAZİYETLERİNİN ACIMA DUYGUMU TETİKLEDİĞİNİ BELİRTMEK İSTERİM...
NE ACINACAK BİR VAZİYET...
FAZLA SÖZE NE HACET!!!

Mu-Alim
11-02-2007, 11:35
Evet arkadaşlar,bir şey yapmalı acilen!

Ben de can-ı gönülden protesto ediyorum;ama yetmez diyorum.Dün de söylemiştim toplanalım diye;ama dikkatlerden kaçmış sanırım.

Bu sayfayı ziyaret edip buraya mesaj atan arkadaşlar msnde toplanalım diyorum ben,orda bir şeyler düşünürüz.

Ne dersiniz?

parabol
11-02-2007, 12:34
Yazıklar olsun Mustafa kemal'ın adını bıle menfaatlerı dogrultusunda kullanmak cekınmeyen bı zıhnıyet!!

Latıfe hanımın resmını gozlerıne sokmak lazım aslında ama anlamazlarkı...

Arkadaslar her ne yapılacaksa tam destek benden

airbus
11-02-2007, 12:41
tercümanı protesto etmeyi bile gerek duymuyorum zaten günlük tirajı ne kadar ki ,okunmayan gazetelerden bir tanesi