AK Gençliğin Buluşma Noktası
Beşiktaş (BJK) AK Parti Forum Beşiktaşlılar !

Stil
Seçenekler

Alt 05-25-2019, 07:15   #1
Kullanıcı Adı
Cihannur
Standart Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş: Kalbimi Burada Bırakarak Gidiyorum
Tüm Emeklerin İçin Teşekkürler Şenol Güneş

12 Haziran 2015 tarihinden beri Beşiktaşımızın Teknik Direktörlük görevini yürüten, Futbol Takımımızın Spor Toto Süper Lig’de iki şampiyonluk kazanmasında ve UEFA Şampiyonlar Ligi grubundan namağlup lider çıkarak tarihi bir başarıya imza atmasında büyük bir payı olan Şenol Güneş, bundan sonra Ay-Yıldızlı millilerimizin başarısı için çalışmalarını sürdürecektir.

Şenol Güneş’e Beşiktaşımıza vermiş olduğu değerli hizmetler nedeniyle teşekkür eder, bundan sonraki kariyerinde kendisine başarılar dileriz.

Beşiktaş JK

Kaynak

Beşiktaş 24.05.2019

Cihannur isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 05-25-2019, 07:48   #2
Kullanıcı Adı
Cihannur
Şenol Güneş: ‘Kalbimi burada bırakarak gidiyorum’

“Beşiktaş, benim için ayrı bir hikaye. Trabzon doğduğum kent, orada güzel ve sıkıntılı günler geçirdim, burada da öyle oldu. 4 yılın bir hikayesi olacak, değerlendiririz. Maç kazanmak önemli ama beğenilen bir futbol oynamak hedef olmalı. Eksik olduğu zaman kendimde sorun buluyorum ve üzülüyorum. Taraftarın olağanüstü desteği vardı, sahada ve saha dışında bize çok destek oldular. Bizi aileden biri olarak gördüler. Taraftar bu takımın sembolü ve gururu. Onlar, benden sonra gelecek olan hocaya da aynı desteği versinler. Aynı şekilde yönetime de, oyunculara da. Biz aileysek, aileyi ayağa kaldırmayı bilmeliyiz. Son günlerde duygusal kırılmalar oldu. Taraftarda oldu, oyuncularda oldu, herkeste oldu. Bizim bir orkestra gibi olmamız gerekiyor. Takım olmak demek aynı hedefe kilitlenmek demektir. Kalbimi burada bırakarak gidiyorum. Sevmek ve sevilmek, gönül verirsen, gönül alırsın. Ben gönül verdim ve karşılığını aldım. Geri kalan hikaye. Çok para kazanabilirsiniz ama değer kazanmak başka bir şey. Ben bu yaşta, Beşiktaş'ta çok büyük değer kazandığımı düşünüyorum.”

Kaynak

Beşiktaş 25.05.2019
Alt 05-25-2019, 08:14   #3
Kullanıcı Adı
Cihannur
Şenol Güneş'e Plaket Verildi

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'e karşılaşma öncesinde plâket verildi.

Beşiktaş ile son maçına çıkan teknik direktör Şenol Güneş'e karşılaşma öncesinde plâket verildi. Güneş'e plâketi Beşiktaş İkinci Başkanı Serdal Adalı verirken Vodafone Park'ta yer alan taraftarlar Güneş'i alkışladılar.

Kaynak

Duhuliye 24.05.2019
Alt 05-25-2019, 09:27   #4
Kullanıcı Adı
Cihannur
"Kalbimi burada bırakarak gidiyorum"

Beşiktaş'ın başında son kez sahaya çıkan Şenol Güneş, maç sonrası duygusal açıklamalar yaptı.

Şampiyonluk olmadığı zaman ayrılığın kaçınılmaz olduğunu söyleyen deneyimli teknik adam "2. yarı 39 puan aldık ama bence çok daha fazlasını alabilirdik. Beşiktaş'ın kaybedeceği maçlar değildi. Bunların sorumlusu da teknik adam olarak benim. Başarısız oldum. Beşiktaş'ta 1. olamayınca ayrılık normal. Burada güzel anılar biriktirdik. Kalbimi burada bırakarak ayrılıyorum" diye konuştu.

Kaynak

Beinsports 24.05.2019
Alt 05-25-2019, 10:17   #5
Kullanıcı Adı
Cihannur
"Şerefimizle hakkımızla işimizi yapmaya çalıştık"

Beşiktaş, ligin son haftasında Vodafone Park'ta Kasımpaşa ile karşılaşacak.

Süper Lig'in 34. haftasında Beşiktaş, Vodafone Park'ta Kasımpaşa'yı konuk edecek. Zorlu karşılaşma öncesinde Beşiktaş'la son maçına çıkacak olan Şenol Güneş şu ifadeleri kullandı:

"Dördüncü yılı tamamlıyoruz, bir hikâyemiz var. Veda lafını sevmiyorum. Görevimizi yapmaya çalıştık. Bu hikâyenin iyi ve kötü tarafları olabilir. Dünü bir rüya olarak görüyorum. Bundan sonra yarınlar için hayallerimiz olacak. Veda demek doğru değil çünkü yarın birlikte olacağımız insanlarla beraberiz. Şu anda 3. olduğumuz için üzgünüz. Bu camianın başarılı olması önemli. Şerefimizle hakkımızla dürüstçe işimizi yapmaya çalıştık."

Kaynak

Duhuliye 24.05.2019
Alt 05-25-2019, 10:44   #6
Kullanıcı Adı
Cihannur
Vodafone Park'ta Şenol Güneş'ten veda 3'lüsü

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Kasımpaşa maçının ardından futbolcularıyla birlikte tribünlere giderek taraftara veda etti. Güneş, oyuncularla her tribünün önüne giderek taraftarlara sezonun son üçlüsünü de çektirdi.

Beşiktaş'ta Şenol Güneş dönemi Kasımpaşa maçıyla birlikte sona ererken siyah-beyazlı taraftarlar 4 yıldır takımın başında bulunan tecrübeli teknik adama maçın sonunda destek verdi.

Maçın bitiminde tribünler Vida'ya ve Atiba'ya tezahüratlarda bulunurken takımın soyunma odasına gitmesi sonrasında taraftarlar 'Oğuzhan, takımı buraya getir' ve 'Beşiktaş'ım el ele, hep beraber tribüne' tezahüratları yaptı.

Güneş, oyuncularla her tribünün önüne giderek taraftarlara sezonun son üçlüsünü de çektirdi.

Karşılaşmanın bitmesiyle birlikte stat hoparlöründen 'Güle Güle Sana, Yolun Açık Olsun' şarkısı çaldı.

Kaynak

Fanatik 24.05.2019

Konu Cihannur tarafından (05-25-2019 Saat 10:47 ) değiştirilmiştir..
Alt 05-25-2019, 11:07   #7
Kullanıcı Adı
Cihannur
Güneş, Vodafone Park'ta maç sonu vedalaştı! Omuzlara alındı!

Beşiktaş, Spor Toto Süper Ligi'nin 34. haftasında Vodafone Park'ta Kasımpaşa'yı 3-2 mağlup etti.

Şenol Güneş bu maçla birlikte 4 yıllık Beşiktaş serüvenini noktaladı.

Karşılaşmanın ardından Vodafone Park'ta "Güle Güle Sana, Yolun Açık Olsun" şarkısı çalındı.

Ayrıca siyah beyazlı taraftarlar Şenol Güneş lehine tezahüratlarda bulunarak tecrübeli hocayı uğurladı.

Şenol Güneş, 3'lü çektirdikten sonra taraftarlarla vedalaştı. Siyah beyazlı futbolcular Şenol Güneş'i omuzlarına alırken tecrübeli teknik adam, oyuncularıyla tek tek kucaklaştı.

Kaynak

Duhuliye 24.05.2019
Alt 05-25-2019, 11:11   #8
Kullanıcı Adı
Cihannur
YouTube Video
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

Konu Cihannur tarafından (05-25-2019 Saat 13:07 ) değiştirilmiştir..
Alt 05-25-2019, 11:40   #9
Kullanıcı Adı
Cihannur
Bir güzel hikâyenin daha sonuna geldik. Beşiktaş'a bütün kattıklarınız ve biz Beşiktaşlılar'a yaşattığınız büyük zaferler ve sevinçler için size çok teşekkür ederiz Şenol Güneş hocamız. Beşiktaş'ın efsane teknik direktörlerinden biri oldunuz ve bu üstün başarınızla Beşiktaş'ın ve Beşiktaşlılar'ın unutulmayacakları arasına girdiniz. Biz sizi hiç unutmayacağız Sevgili Şenol hocam, siz de bizleri unutmayınız.

Ve son söz: "Vedalar canını sıkmasın, yine buluşabilmek için bir hoşçakal gereklidir."

Güle güle Şenol Güneş hoca,
Yakışıyorsun Beşiktaş'a.
Alt 05-25-2019, 13:34   #10
Kullanıcı Adı
Cihannur

Etiketler... Lütfen konu içeriği ile ilgili kelimeler ekliyelim
beşiktaş efsanelerinden, beşiktaş futbol takımı, beşiktaş jimnastik kulübü, beşiktaş teknik direktörü, efsane teknik direktör, her şey için teşekkürler, teşekkürler şenol güneş, şenol güneş

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)