AK Gençliğin Buluşma Noktası
Osmaniye AK Parti Gençlik Kolları,Teşkilatı Ve Osmaniye'nin Kültürü ve Özellikleri.

Stil
Seçenekler

Alt 07-17-2007, 15:22   #1
Kullanıcı Adı
KaPiL
Standart HEYECAN DORUKTA!!!
21 temmuzda inşallah başkanımız canımız Tayyip amcamız memleketimizi şenlendirecek heyecanla gelmesini bekliyoruz...varmı başka osmaniyeli olan arkadaslarım beraber paylasırdık coşkuyu ama de mi? ;)

HAYDİ GENCLER CUMARTESİ GUNU BOMBA GİBİ PATLAMALIYIZ!!!

KaPiL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 07-17-2007, 21:29   #2
Kullanıcı Adı
İnterferon
Osmaniyeli Değilim Ama 1991-1998 Yılları arasında Babamın görevi icabı osmaniyede ikamet ettim cumhuriyet ilkokulunda 5. sınıfı okudum daha sonra osmaniye imam hatip lisesine gittim lise 2'ye kadar devam ettim ve tayinimiz eskişehire çıktı o zamandan beri burdayım , osmaniyede unutulmaz anılarım ve unutamadığım arkadaşlarım var.Başbakanımızı çoşkulu bir şekilde karşılayacağınızdan şüphem yok Allah Yar ve yardımcınız olsun saygılarımla....,,,,,
İnterferon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-17-2007, 22:24   #3
Kullanıcı Adı
akgunes
evet var kardeş. ama Kadirli den. 21 temmuz da allah izin verirse bizde osmaniye deyiz. Ve hatta 21 Temmuz a kadar sayın başbakanımızı nasıl bekliyeceğiz çünkü çok heyacanlıyız. Bu yüzdende 21 temmuzdan önce inşallah 18 temmuzda önce K.maraştayız.
akgunes isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-18-2007, 10:14   #4
Kullanıcı Adı
tutsak
selam kardeşim evet başbakanımızı aynı heycanla bizlerde bekliyoruz inşaallah 21 temmuzda buluşmak üzere vesselam türkiye başbakanı ile gurur duyuyor.
tutsak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-18-2007, 11:52   #5
Kullanıcı Adı
ahmike
Sanırım BAŞBAKANIMIZ gelmeme ihtimali varmış onun yerine Abdullah GÜL gelebilirmiş.....

Ahmed Osmaniye/Bahçe
Alt 07-21-2007, 01:09   #6
Kullanıcı Adı
sEbA
EVET AYNEN BENDE BAŞKANIN GELMEYECEĞİNİ DUYDUM FAKAT BU HABERE ÇOK ÜZÜLDÜM İNŞAALLAH GELİR VE İNŞAALLAH BİZ YİNE İKTİDAR OLURUZ TEK BAŞIMIZA...HEYECANLA OY KULLANACAĞIM GÜNÜ BEKLİYORUM..
OSMANİYE/BAHÇE
sEbA isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-29-2007, 15:09   #7
Kullanıcı Adı
crossfire80
Standart DENİZ DENİZ'DE
DURMAK YOK YÜZMEYE DEVAM [b][color=orange][/color
DENİZ BAYSAL GENEL BAŞKANLIKTAN İSTİFA ETMEDİKÇE CHP (CEHAPE) BAŞARILI OLAMAZ. DEVAM ET DENİZ BAYKAL SAKIN İSTİFA ETME.
crossfire80 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-29-2007, 15:15   #8
Kullanıcı Adı
crossfire80
Standart BU MAZOTÇULAR NERDE ?
NA MAĞLUP BAŞBAKAN! RECEP TAYYİP ERDOĞAN? (BİR DE CİMBOMLU OLSA TADINDAN YENMEZ OLACADI.)

VATANDAŞIN BİRİNİN OĞLU OLMUŞ SEÇİM GÜNÜ (22.07.2007 DE) BABA OĞLUNA TAYYİP ERDOĞAN İSMİNİ KOYMUŞ

TABİ BUNU DUYAN GERÇEK TAYYİP ERDOĞAN (SAYIN BAŞBAKANIMIZ) HEDİYE GÖNDERMEYİ İHMAL ETMEMİŞ.

BABA İŞTE BABA... GERÇEK BABA

KADİRLİ'DEN akgunes'e SEVGİLERLE
crossfire80 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-30-2007, 23:31   #9
Kullanıcı Adı
fatih_44
paylaşım için sağol
fatih_44 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-30-2007, 23:31   #10
Kullanıcı Adı
fatih_44
paylaşım için sağol
fatih_44 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler... Lütfen konu içeriği ile ilgili kelimeler ekliyelim
ak parti, dorukta, heyecan

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)