AK Gençliğin Buluşma Noktası
Anketler Tüm anketlerimizi burada paylaşıyoruz.

Anketimiz: balediye seçimlerinde partiyemi hizmetemi oy veriyoruz?
tabiki partiye 1 4.35%
hizmete 9 39.13%
her ikisinede 13 56.52%
düşünmedim 0 0%
Katılımcı sayısı: 23. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Stil
Seçenekler

Alt 09-16-2009, 08:41   #1
Kullanıcı Adı
sabiş
Standart SADECE AK PARTİ DİYE Mİ OY VERİYORUZ BELEDİYELERE.YOKSA GERÇEKTEN ÇALIŞIYORLAR MI?
Selam Arkadaşlar.Ben bir görüşe vardım ve çevremden de insanları dinleyerek bir kanıyı sağlamlaştırdım.Bağcılarda oturuyorum ben.Çocukken hatırlardım her tarafj çamurdu mahallemizin,sular genelde kesik olur ve tanker tanker su gelirdi belediyemizden bizde bidonlarımız falan doldururduk.Bağcılar yaşanılmaz derecede kötü bir durumdaydı.Belediye başkanımız Feyzullah KIYIKLIK dan sonra bağcılar çağ atladı ve şuan bir bakırköye fark atacak dereceye geldi.Her olanağımız oldu.( spor komleksi,evlendirme dairesi,kütüphane vs ) Ama Feyzullah Beyin millet vekili olmasından dolayı yerine gelen Lokman ÇAĞRICI da ben bu çalışkanlığı göremedim.Bağcılar olduğu yerde sayıyor.Bu görüş benim değil kiminle konuşursam çevremden aynı görüşteler.Seçimlerde oyumuzu partimiz akzansın diye ona attım tabi.Ama pişman oldum açıkcası çünkü belediyecilik particilik olmamalı.Belediye hizmet yapmalı,başkan halkın içinde olmalı halka yukardan bakmamalı.Ben bu görüşlerdeyim bir bağcılarda yaşayan bir vatandaş olarak belirttim.Sizde görüşleriniz belirtirseniz varsa bir yanlış düzeltmiş oluruz...

sabiş isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 09-16-2009, 12:49   #2
Kullanıcı Adı
ravzanur
her ikisine de
ravzanur isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-16-2009, 13:53   #3
Kullanıcı Adı
EZEL
Bende kocaelinde oturyorum belediye başkanımız başa geçmeden önce başımızda sefa sirmen gibi işe yaramaz bir belediye başkanı vardı . Kocaelinin hiç bir gezilecek göze hitap eden yeri yoktu bir misafirimiz gelse vallahi gezdirecek tek bir yer vardı oda AVM lerdi Şimdi allaha şükür şehrimiz Karaosmanoğlu geldi sahilllerimiz güzelleşti şehrimiz güzelleşti Geçen İzmirli bir arkadaşa Belediyemizin sitesiden şehrimizin 3D turu yaptırttım dediki İzmiri bırakıp orayamı yerleşsek birde izmire güzel derler ne güzel yerler varmış dedi o öyle deyince aklıma eski halimiz geldi nerden nereye çalışınca oluyor işte ..
EZEL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-16-2009, 14:42   #4
Kullanıcı Adı
ishakyilmaz
AK Partiyi baza alırsak,defollu bir başkanın başa getirilmesi imkansız gibi..Hizmette talip olan adayların ne kadar ince elenip sık dokunduğunu hepiniz çok iyi bilirsiniz.AK Parti belediyeciliği tek başına iş yapmaz,merkezi hükümetimizinde kontrolüne tabidir.Bu nedenle hizmet üretmemek gibi bir alternatifleri yoktur!Yerel ve genel yönetimler el ele verdiği zaman hizmet kendiliğinden ortaya çıkar.Geçmişte olduğu gibi yerel ayrı genel ayrı bir siyaset anlayışı AK Partide mevcut değildir.Kordineli bir çalışma söz konusu.Bu sistem içinde hata yapanlar direkt diskalifiye olmaktadırlar.Bayrak yarışını bir başkası sürdürmeye aday olacaktır..Yani AK Parti yaşadığı sürece yerel genel hiç fark etmez.
ishakyilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-16-2009, 21:10   #5
Kullanıcı Adı
ak61
belediye seçimlerinde hizmeti önemserim ama adayın ismi de çok önemli benim için.
ak61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-17-2009, 01:02   #6
Kullanıcı Adı
akmmr
Alıntı:
ishakyilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
AK Partiyi baza alırsak,defollu bir başkanın başa getirilmesi imkansız gibi..Hizmette talip olan adayların ne kadar ince elenip sık dokunduğunu hepiniz çok iyi bilirsiniz.AK Parti belediyeciliği tek başına iş yapmaz,merkezi hükümetimizinde kontrolüne tabidir.Bu nedenle hizmet üretmemek gibi bir alternatifleri yoktur!Yerel ve genel yönetimler el ele verdiği zaman hizmet kendiliğinden ortaya çıkar.Geçmişte olduğu gibi yerel ayrı genel ayrı bir siyaset anlayışı AK Partide mevcut değildir.Kordineli bir çalışma söz konusu.Bu sistem içinde hata yapanlar direkt diskalifiye olmaktadırlar.Bayrak yarışını bir başkası sürdürmeye aday olacaktır..Yani AK Parti yaşadığı sürece yerel genel hiç fark etmez.
tabiki akpartiye gönülden bağlıyız ve ne olursa olsun yanındayız fakat bence akpartiyi hatasız olarak görmemek gerekir çünkü onlarda yanlış yapabilir ve yanlış insanları kadroya getirebilir(örnek turhan çömez).buna ilk tepki biz partililerden gelmelidir.geçtiğimiz yerel seçimlerde çok hata yapıldığını ve bu yüzden bazı belediyelerin gittiğini biliyorum..bize düşen görev bu yanlışların yapılmamasını sağlamkatır bence..
akmmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-17-2009, 14:31   #7
Kullanıcı Adı
sabiş
aynen katılıyorum size hatasız kul olmayacağı gibi hatasız belediye başkanlarıda olamaz tabi.Aralarında çok çalışkanlar olduğu gibi olmayanlarda çıkabiliyor.Sadece AK a gönül verdik diye kusursuz göremeyiz.Geçen seçimlerde gördük bunu bunun üstünü kapatmak bize fayda değil oy kaybettirir.
sabiş isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-17-2009, 14:48   #8
Kullanıcı Adı
BlueMoon
kaliteli hizmet ve istikarlı bir siyaset partimizde birleşince tabiki Ak Partiye veriyoruz...
BlueMoon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-17-2009, 15:31   #9
Kullanıcı Adı
nikel
Valla ben sadece Sayın Kadir Tpobaş Ak Parti'den diye oy verdim.Kim olursa olsun yine Ak Parti'li adaya oy veririm.
nikel isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2010, 22:42   #10
Kullanıcı Adı
sadettin al
Standart anket
MERHABA; tabi hizmete oy veririm. zaten hizmet yapılırsa insan lar veya partiler kişilerin gözüne girer.hizmet particiliği getirir.
sadettin al isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)