AK Gençliğin Buluşma Noktası
AK PARTİ Yerel Seçim Ak Parti Yerel Seçimle ilgili haber, anket, ve diğer paylaşımlar bu bölümde.

Stil
Seçenekler

Alt 02-07-2009, 02:10   #61
Kullanıcı Adı
murro1
Standart kula kul olanlara...
bir açıklama yapıyım. devran46=Abdullah paksoy. Abdullah Paksoy=very very hard thief. merak eden ingilizce türkçe sözlüğe 'thief' e bakar. ve şunu devran46 nick li kardeşimin yüzüne haykırıyorum . ARTIK PAKSOY KENDİ PARTİSİNDE SİYASET YAPSIN AK PARTİNİN CEBİNDEN ELİNİ ÇEKSİN. BİR DE NOT= PAKSOY GÜCÜNÜN YETTİĞİNİ CINCIK OSMAN'A GÜCÜNÜN YETMEDİĞİNİ DE ALLAH'A HAVALE EDİYOR. İNSAF LÜTFEN.
murro1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-19-2009, 02:51   #62
Kullanıcı Adı
turker
Web sayfamıza 100 TL + KDV / ay fiyatlandırma ile reklamlarınızı verebilirsiniz.

Endüstriye yönelik hizmet veren internet sitemizin ziyaretçi istatistik bilgilendirmesi istenildiği takdirde gönderilecektir.

İyi çalışmalar.

--
Erol TÜRKER
Plastik-TR [Plastik Teknolojileri Sitesi]
http://www.plastik-tr.com/
destek@plastik-tr.com
Tel: 90 554 404 1381

(Not: Forum Kurallarında herhangi bir kısıtlamaya rastlamadığımdan ötürü bu mesaja yer vermiş bulunuyorum.)

turker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-14-2009, 01:15   #63
Kullanıcı Adı
mehmet arif
Mevcut başkan benden dolayı, adamın Elbistandan haberi yok diyor. Benim Elbistandan haberim var. Elbistanın insanları aç. Sen aç bırakılmasına sebep olmuşsun. Şimdi bu arkadaşımız, birkaç kişi ile bir saadet zinciri kurmuş. Belediyenin içine dükkân açmış, dükkân. Belediyeden milletin malını yiyorlar, sizde bunu biliyorsunuz. Acık ta fazla yiyorlar, burunları da bata bata yiyor. Bir şey oldu mu ancak mübarek geçmişlerine sığınıyor. O geçmişleri benim de geçmişim. Sana müsaade etmeyecek o geçmişimiz inşallah. Benim Elbistandan değil, senin her attığın adımdan haberim var. Şimdi sen çıkmışsın bir son gün siyasetinden bahsediyorsun, artık tutmaz. Her attığı adım suç, yaptığı her iş ağır cezalık. Bütün ihalelere fesat karıştırmış durumda. Bütün şirketleri paravan. Ya kendisi alıyor dolaylı olarak, ya ortaklarına aldırıyor. Ya da yakın arkadaşlarına. Adliyeye intikal etmiş dosyaları var. Aklandı mı? Hayır, yargılama devam ediyor. Kamuoyu bunları biliyor, ben terbiyem gereği söylemek istemiyordum, mecbur bıraktırıyor, söylettiriyor. Artık dosyaların takipçisi ben olacağım. Bakalım nasıl kurtulacak, takipçisi olduktan sonra. Bizler siyasetin düşük seviyede yapılmasına karşıyız. Ancak, kendi belediye personellerinden bazılarına sahip olamıyor. Kendi aleyhine bizim dışımızda yazı yazıyorlar. Biz bu tür siyaset anlayışını tasvip etmiyoruz. Başkan son güne çok ümit bağlıyor. Ne yapsın başka bir şey kalmadı elinde. Ama çok arzu ediyorsa benimde kendisine bir son gün sürprizim var. Hem de dedikodu değil. Biz devletin resmi belgesi ile konuşuyoruz. Devamı da var. Şimdi beni konuşturma başkan, devamı da var. Birazda başka şeylerden bahsedelim. Mesela bir Mehmet Ali Güneş olayı var. Her işlemi ağır cezalıktır. Mesela bu petrol ihalesi var. Göstermelik olarak yapılan petrol ihalesi var. Mesela bir imar işleri müdürü var ondan bahsedelim. Göstermelik olarak birkaç ay önce geriye çektiğin müdür. Müdür mü müteahhit mi herkes biliyor ne olduğunu. Saraykent bürosu açılışı vesilesi ile bazı konulara devam etmek istiyorum. Mevcut başkan senin her tarafın dökülüyor. Bir tavsiyem var, bu işi bırak. Memleketi germe, hizmete engel olma. Havayı temizleyelim, suyu temizleyelim, işsizlerimize hükümetimizle beraber iş bulalım. Elbistanımızı modern bir şehir haline getirelim. 10 yıl boyunca ne yaptın, ne yaptı arkadaşlar? Bir park yaptı, onu da 280 dönüm arsasının önüne yaptı. Asfalt plenti senden önce vardı. Ne yaptın? Belediyenin işleyen ocaklarını kapattın
BU SÖZLERVE İDDİALAR ŞİMDİ BELEDİYE BAŞKANI SEÇİLEN DURMUŞ KÜÇÜK'E AİT.ÖYLE ANLAŞILIYOR Kİ BUNLARI YUTACAK.HİÇ BİR ŞEY OLMAMIŞ GİBİ,KALDIĞI YERDEN AYNEN DEVAM.VAH ZAVALLI MEMLEKETİM.EŞEK AYNI EŞEK,SEMER FARKLI...
mehmet arif isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-14-2009, 22:06   #64
Kullanıcı Adı
yavuz alptekin
öncelikle cümleten selamun aleykum. uzun ve yorucu bir çalışmadan sonra durmuş küçük belediye başkanı oldu. Allah hayırlı uğurlu eylesin. fakat seçimlerde durmuş beyden daha çok çalışan bir isim vardı oda DEDE BAŞKAN. inşallah dede başkanımızda vekil olur bu memleket daha ileri gider. nihayetinde hepimiz biliyoruz durmuş beyin öğretmeni rehberi dede başkandır. siyaseti durmuş beye dede başkan öğretmiştir. ŞİMDİ
yavuz alptekin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-14-2009, 22:07   #65
Kullanıcı Adı
yavuz alptekin
ŞİMDİ AHTE VEFA BORCU DURMUŞ BEYDE. BİZ DEDE BAŞKANI VEKİL OLARAK GÖRMEK İSTİYORUZ
yavuz alptekin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-21-2009, 06:03   #66
Kullanıcı Adı
amor3
Seçim bürolarında çay, kahve, meşrubat çeşitlerini içerek seçim kazanamazlar söyleyeyim !
amor3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-11-2009, 03:39   #67
Kullanıcı Adı
d(v)elisemo
Exclamation
Sayın Başkanımıza yeni görevinde hayılı olsun diyoruz. Bunun yanında bişey daha demek istiyorum. Gidenler hanedanlık kurdukları için gitti. Hanedan siyaseti güdülürse başkan biletini şimdiden keser... Sadece belediyedekini degil siyasetti biletini...
d(v)elisemo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-25-2009, 02:39   #68
Kullanıcı Adı
SarR52
o bu değildee bir dahahki seçimde melih gökçek olursa bu partide ankarada hiçir yeri kazanamicak giibi duruyoo ..
SarR52 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-24-2013, 15:56   #69
Kullanıcı Adı
KHENDAL
Güzel bilgiler teşekkürler
KHENDAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler... Lütfen konu içeriği ile ilgili kelimeler ekliyelim
ak parti forum, başkan, belediye, secim, yerel

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)