AK Gençliğin Buluşma Noktası
Organizasyonlar ve Kampanyalar Organizasyonlarımız ve Kampanyalarımız.

Stil
Seçenekler

Alt 03-07-2009, 19:40   #51
Kullanıcı Adı
genç_TÜRK
bilgi müdavimi kardeş senin yaşını 78 olarak göstermenin sebebi nedir , merak ettiğimden soruyorum kardeş..
genç_TÜRK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-07-2009, 23:27   #52
Kullanıcı Adı
bilgi müdavimi
Alıntı:
genç_TÜRK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bilgi müdavimi kardeş senin yaşını 78 olarak göstermenin sebebi nedir , merak ettiğimden soruyorum kardeş..
Yanlışlık olmalı.
bilgi müdavimi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-08-2009, 19:35   #53
Kullanıcı Adı
politikaci
Alıntı:
bilgi müdavimi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sana taş atana sen gül at.
Gülü oylarla atıyoruz ama konuda belirttiğim yorumu yapıyorlar..Kaba bir tabirle iyilik yapıyoruz tepemize biniyorlar ;)
politikaci isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-08-2009, 19:37   #54
Kullanıcı Adı
Ertuğrul ÖZGÜL
Alıntı:
politikaci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
SİYASETE BAĞLAMAYIN DİCEKSİNİZ AMA ONLAR BAĞLIYORLAR
Ama bir sebebi var arkadaşlar.

geçen seneki olayları biliyorsunuz.

Türkiye ermenistana 12 tam puan vermişti.Ermenistan ise bunu bizim onlara ermeni soykırımını unutturmak için yaptığımız konusunda görüş birleştirdiler.dedilerki onlarda soykırımı kabul ediyor.hatalarını böyle yollardan affetirmek için yaptılar söylemleri meydana çıktı. BİZDE BU SEFER ONLARA 1 PUAN BİLE KAZANDIRTMAYALIM BOYLARININ ÖLÇÜLERİNİ ALMIŞ OLSUNLAR..
sana katılıyorum bizimkilerin cinsliği bize düşman olduklarını resmen sölüyorlar bide kucak açıyoruz olmaz
Ertuğrul ÖZGÜL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-08-2009, 23:27   #55
Kullanıcı Adı
Erdemir36
puanı türkler vermiyor Buradaki ermeniler veriyor ayrıca bu işe siyaset karışmamalı .
Erdemir36 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-09-2009, 01:41   #56
Kullanıcı Adı
bilgi müdavimi
Bu müzik yarışması...Tabii her alanda iyi olmalı ve milliuetçi düşünmeliyiz,ama ülkemizde azınlıkta olsa 1 milyondan fazla ermeni kökenli vatandaşımız yaşıyorFakat Ermenistanda bu kadar TÜRK yaşamıyor.Onların böyle bir derdi yok...Ülkemizde rum kökenli de 1 milyon kadar vatandaş var...Fakat Rumların böyle bir durumu yok.

Şimdi daha iyi anlıyormusun Hatice KARDEŞ.....
bilgi müdavimi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-09-2009, 20:36   #57
Kullanıcı Adı
politikaci
Alıntı:
bilgi müdavimi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu müzik yarışması...Tabii her alanda iyi olmalı ve milliuetçi düşünmeliyiz,ama ülkemizde azınlıkta olsa 1 milyondan fazla ermeni kökenli vatandaşımız yaşıyorFakat Ermenistanda bu kadar TÜRK yaşamıyor.Onların böyle bir derdi yok...Ülkemizde rum kökenli de 1 milyon kadar vatandaş var...Fakat Rumların böyle bir durumu yok.

Şimdi daha iyi anlıyormusun Hatice KARDEŞ.....
Bunu bende biliyorum elbette, benim uyarım Ermeni olmayan kardeşlerimize..12 puanın tümünüde ermeniler vermiyor değilmi? arada türklerde var..Onlar herşeyi soykıırıma bağlıyorlar,eğer böyle bir söylem oluşturmasalardı benim 12 puan vermemiz umrumda bile olmazdı..

Ha bu arada tekrar hatırlatma bu konu çok eski,tarihinede bakarsanız..
politikaci isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-09-2009, 20:40   #58
Kullanıcı Adı
Ertuğrul ÖZGÜL
Alıntı:
Erdemir36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
puanı türkler vermiyor Buradaki ermeniler veriyor ayrıca bu işe siyaset karışmamalı .
siyaset değil ki zaten milli bir his gereği yapmamamız gereken bilşey bence
Ertuğrul ÖZGÜL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)