AK Gençliğin Buluşma Noktası
Yabancı Diziler Yabancı Diziler ve yorumlarınız, eleştirileriniz.

Stil
Seçenekler

Alt 06-27-2010, 13:53   #1
Kullanıcı Adı
Enfal
Thumbs up Full House

Tür : Romantik, Komedi
Yıl : 2004
Toplam bölüm : 16
Yönetmen : Pyo Min Su
Yazar / Senarist : Min Hyo Jeong

Han Ji-Eun (Song Hye Kyo) hayatını romanlara adamış olan bir roman yazarıdır, babası tarafından inşaa edilmiş ve ona miras bırakılmış Full House olarak adlandırılan evinde yaşamaktadır. Tatilde olduğu sırada maddi konularda sorunları olan iki arkadaşı tarafından kandırılır ve evi satılır. Tatilden döndüğünde ki aslında arkadaşları evi satabilmek için onu tatile göndermişlerdi kandırılmış olduğunu anlayan Han Ji-Eun, evinin ünlü aktör Lee Young-Jae (Bi – Rain) ye satılmış olduğunu öğrenir.

Babasın yapmış olduğu evi tekrar geri alabilmek için elinde gelenleri yapan Han Ji-Eun, bir dizi olay ve yanlış anlamalar sonucunda Lee Young-Jae ile altı aylığına sözleşmeli de olsa evlenmek durumunda kalır. Ancak gerek Lee Young-Jae nin kötü mizaçı gerekse Han Ji-Eun’nun dağınık yaşam tarzı olayları daha eğlenceli kılacaktır.

Not: Konusu basit ve klasik. Ayrıca bizdeki Aşk Oyunu dizisine benziyor konu olarak. Ama ondan çok daha farklı kesinlikle. Çok daha güzel. Ayrıca Aşk Oyunu'ndan bir sene önce çekilmiş. Komik bir dizi. Özellikle Bi - Rain'in gülmesi çok komik. Ayrıca Kore kültürüne dair çok şey katmıştır bana bu dizi. O yüzden tavsiye edebilirim.

Enfal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 06-27-2010, 13:57   #2
Kullanıcı Adı
Hıfz-ı lisan
Teşekkürler ...

Bir arkadaşım var bunun bağımlısı oldu resmen.Sürekli kızın resimlerini paylaşıyor,dedim japonları rahat bırak.Koreli dedi, diziymiş meğer .Aydınlandım
Hıfz-ı lisan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-27-2010, 14:06   #3
Kullanıcı Adı
Enfal
Ya zaten şu Koreliler'e Japon, Çin filan diyorlar ya acayip sinirleniyorum Dilleri de tamamen farklı. Ve aslında görünüş olarak da farklılar
Enfal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-27-2010, 14:12   #4
Kullanıcı Adı
Hıfz-ı lisan
Doğrudur,fikrim yok açıkcası. Şuan açtım herkesten duyuyordum sen paylaşınca izleyeyim dedim,o ne dağınıklıktır öyle (:
Alt 06-27-2010, 14:13   #5
Kullanıcı Adı
EpiVaTeS
Toprağımda çok sever bu Kore yapımlarını...
EpiVaTeS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-27-2010, 14:17   #6
Kullanıcı Adı
Hıfz-ı lisan
Alıntı:
Noktaların Efendisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Toprağımda çok sever bu Kore yapımlarını...
Sorma abi tam benlik ..konuşmalarında sonları uzuyor eğlenceli .. alt yazılıymış (:

izleyenlere iyi seyirler olsun
Alt 06-27-2010, 14:18   #7
Kullanıcı Adı
EpiVaTeS
Yok ben almayayım...
Ben Prison Break izleyeyim en iyisi...
EpiVaTeS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-11-2010, 00:50   #8
Kullanıcı Adı
zeynep_4
ben de çok beğendim bu diziyi çok güzeldi
zeynep_4 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler... Lütfen konu içeriği ile ilgili kelimeler ekliyelim
bi rain, ful house

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)