AK Gençliğin Buluşma Noktası

Stil
Seçenekler

Alt 05-01-2011, 13:55   #1
Kullanıcı Adı
cankundura
Standart CANIMIZ KANIMIZ AKP HERSEYİMİZSİN TEK DOSTUMUZ
NEDEN AKP TÜRKİYENİN YABOZLARIN ELİNDEN KURTULA BİLMESİ UZURA KAVUSA BİLMESİ İÇİN AKP
BÜTÜN CHP Lİ LER ATATÜRK YASASAYDI DİYORLAR BENCE ATATÜRK YASASAYDI KESİNLİKLE CHP PARTYSİNİ KAPATIRDI EMİNİM ATATÜRK RAHAT TOPRAK ALTINDA RAHAT EDEMİYORDUR ACTIĞI CHP PARTYSİ YÜZÜNDEN
TEKİRDAĞLIYIM VE DİKKAT ETTİM KOYAN CHP ADAYLAR HEPSİ İŞ YAPMAZ ÇIKARCI MEFAHATCI FAYDASI DOKUNULMAYACAK KİSİLER AMA BİZİM İŞİMİZE YARAR BU DURUM 3 MİLLET VEKİLİ YERİNE 4 MİLLET VEKİLİ ÇIKARMIS OLACAĞIZ BİR BAYAN VAR ADAY CHP DEN MİLLET VEKLİ BEYİ BELİDİYE ENCÜMENİNDE BELEDİYEDE CHP DEN AMA BU ZAMANA KADAR AHMET AYGÜNDEN BERİ BİR SEYLER YAPMIS DEĞİL ZANNEDERSEM KALKYIĞINDA KOLTUYU KAPACAKLAR KORKUSUYLA EMİNİM EVİNE DE GİTMİYORDUR BİR KAL GEZ ESNAF BİR BELEDİYE REİSİ OLDUYUNU GÖRSÜN GİT EVİNE ESİN KOCA COCUKLARIN BABA GÖRSÜN AHMET AYGÜNÜN BİR SÖZÜ VAR DOKTOR ADAM DOKTORLUK YAPAMAMIS NE İSİ VAR BELEDİYE REİSLİYİNDE GERCEKTEN AKLI GÜZEL BİR SÖZ ANLICAMIZ TEKİRDAĞ OLARAK BELEDİYE REİSLİĞİNİN İÇİNE ETTİLER BELEDİYE REİSİ ( BASKANI ) VE CHP Lİ ENCÜMENLER NİÇİN BOSA OY VERİP NEDEN TÜRKİYE MECLİSİNİN DE OKADAR KİSİNİN UZURUNU BOZSUNLAR BUNLARDAN BİZ TEKİRDAĞNA AYRI OLMAYACAĞINDAN YİNE AKP DİYORUZ ER ZAMAN HER YERDE AKP ÇÜNKÜ TÜRKİYEDE TEK LİDER TEEK PARTY VARSA O DA AKP BİZ 2 KÖY OLARAK FULL OLARAK HER ZAMANKİ GİBİ AKP NİN YANINDAYIZ HER ZAMAN Kİ GİBİ VERDİĞİMİZ OYLAR AKP YE ANA SÜTÜ GİBİ ELAL OLSUN BİZXİM YABOZLARLAN HIRSIZLARIN YALAAAAN DOLAN SÖZLERİNE KARNIMIZ TOK BENİM GİBİ EMİNİM EMSERİLERİMDE DÜSÜNÜP TEK PARTYNIN AKP OLDUYUNU GÖRÜP AKP DEN YANA OY KULLANICAKLARI BURDAN COK KIYMETLİ BASBAKANIM BASBAKAN YARDIMCICI SEVGİLİ DEĞERLİ BÜYÜK İSAN CUMHUR BASKANIM VE MİLLET VEKİLLERİME KUCAK DOLUSU SEVGİ SAYGILARIMI YPOLLUYORUM AKP İÇN CALISAN GÖNLÜNÜ AKP İÇİN ATAN TÜM AKP Lİ DOSTLARIMI KÜCÜKLERİMİ BÜYÜKLERİMİ BACILARIMI RABBİMİN BANA VERDİYİ SICAK KUCAKLA KUCAKLIYOR ALLAH KOLAYLIK VERSİN ALLAH DEVAMLI YANIMIZDA OLSUN ISIMIDA DÜSMANLARIMIZIN ÜZERİNE OLSUN ALLAHA EMANRT OLUN KALIN SAĞLICAKLA ERKEZE SELAMÜN ALEYKÜM KALIN SAĞLICAKLA

cankundura isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 05-01-2011, 13:57   #2
Kullanıcı Adı
unnamed
arkadasim oncelikle hosgeldin...
bir konuda seni acizane uyarmak isterim bir Ak Partili olarak lutfen partimizin adini akp olarak degil Ak Parti olarak teleffuz edelim....
saygilar....
Alt 05-01-2011, 13:59   #3
Kullanıcı Adı
BeldeiTAYYIBe
Yazilanlari anlamakta gercekten güclük cekiyorum.
Bir kac kez okursam cözümliycem olayi galiba...
Hosgeldiniz der kücük harflerle yazmanizi istirham ederim.
BeldeiTAYYIBe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)